Uitslagen dressuur en springen pony’s – Zaterdag 1 juli 2018

De uitslag van het springen staat onder de dressuuruitslagen.
Lijst gemaakt op: 30-06-2018 16:20:50

Heamielconcours Bolsward 29 juni t/m 1 juli 2018


Dressuur pony’s klasse B cat ABC-DE 1ste proef

Ring 1
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:30

 

Jury bij C: Hoekstra – Buijs, T.

 

B/A-B/B-B/C, proef 5 (14 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Kyra Jorna Debby B Lytse Fjildruters Hemrik E.o., PC. De 197,5
   
2 Thialda Koster Sunlight B Raerderhimr˙ters, PC. 197
   
3 Lieke Bakker Wheemhoeve’s Mathilde B   196,5
   
4 Anna maaike Bergsma Rumba B Hjouwer (HSV), PC. De 188,5
   
5 Wilma Wemer Warmtebron’s Fido Dido B Scheeneruiters, PC. 185,5
   
6 Iris Ybema Vdm Whatsapp B Morraruters (HSF), PC. De 181,5
   
7 Margreet Dirksen Jumper B Hanzeruiters, PC. De 181
   
8 Anna De Boer Linnetta B Hanzeruiters, PC. De 180
   
9 Annie Seffinga Daylight B Raerderhimr˙ters, PC. 177
   
10 Jenna agatha Pietersma Spike B   176,5
   
11 Nynke Postma Brown Sugar B Welleruters (HSF), PC. De 175,5
   
12 Silke Lageweg Fidonja B Morraruters (HSF), PC. De 172
   
13 Helisha Bekema Lustoord Amber B Oorsprong, PC. De 158
   
14 Fabienne Jongstra Tunja’s Patricia B   156,5
   

B/D-B/E, proef 5 (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Tamara Ketelaar San Remo B Kwintoruiters, PC. De 213,5
   
2 Eva Los Luna B Leeuwarden, PC. 197
   
3 Marieke Rijpkema Jody Rosita B   187
   
4 Fabienne Ruiter Shotgun H B Postruters, PC. De 186,5
   
5 Elske femke Pietersma Monty B   181
   
6 Aimee van der Wolf Magic B Hanzeruiters, PC. De 180
   
7 Esther Knol Oosteind’s Lars B Lyts Bigjin, PC. 171
   
8 Esme Ozcetin Nouska B   170,5
   
9 Raisa Kooistra Hamlets Monalyse B Waardruiters, PC. De 167,5
   
10 Isa Wessels Ashkarina Van De Sudwende B Tally-ho, PC. 166,5
   
11 Sigrid Strikwerda Iyborka B   164,5
   
12 Anne Jukema Master Tom B Welleruters (HSF), PC. De 152,5
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse B cat ABC-DE 2 e proef

Ring 2
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:38

 

Jury bij C: Jong, T.D. De

 

B/A-B/B-B/C, proef 6 (15 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Anna maaike Bergsma Rumba B Hjouwer (HSV), PC. De 207
   
2 Kyra Jorna Debby B Lytse Fjildruters Hemrik E.o., PC. De 197
   
3 Thialda Koster Sunlight B Raerderhimr˙ters, PC. 193,5
   
4 Anna De Boer Linnetta B Hanzeruiters, PC. De 193
   
5 Wilma Wemer Warmtebron’s Fido Dido B Scheeneruiters, PC. 189,5
   
6 Nynke Postma Brown Sugar B Welleruters (HSF), PC. De 186
   
  Lieke Bakker Wheemhoeve’s Mathilde B   186
   
8 Jenna agatha Pietersma Spike B   184,5
   
9 Silke Lageweg Fidonja B Morraruters (HSF), PC. De 182,5
   
10 Iris Ybema Vdm Whatsapp B Morraruters (HSF), PC. De 182
   
11 Annie Seffinga Daylight B Raerderhimr˙ters, PC. 179,5
   
12 Eline Dijkstra Cuppers Sarah B   178,5
   
13 Margreet Dirksen Jumper B Hanzeruiters, PC. De 177,5
   
14 Fabienne Jongstra Tunja’s Patricia B   175
   
15 Helisha Bekema Lustoord Amber B Oorsprong, PC. De 173,5
   

B/D-B/E, proef 6 (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Tamara Ketelaar San Remo B Kwintoruiters, PC. De 231,5
   
2 Fabienne Ruiter Shotgun H B Postruters, PC. De 202,5
   
3 Eva Los Luna B Leeuwarden, PC. 195
   
4 Elske femke Pietersma Monty B   192,5
   
5 Esme Ozcetin Nouska B   192
   
6 Marieke Rijpkema Jody Rosita B   187,5
   
7 Lieke Bakker Wheemhoeve’s Mathilde B Hanzeruiters, PC. De 186
   
8 Isa Wessels Ashkarina Van De Sudwende B Tally-ho, PC. 181,5
   
9 Aimee van der Wolf Magic B Hanzeruiters, PC. De 180,5
   
10 Raisa Kooistra Hamlets Monalyse B Waardruiters, PC. De 180
   
11 Esther Knol Oosteind’s Lars B Lyts Bigjin, PC. 180
   
12 Sigrid Strikwerda Iyborka B   176,5
   
13 Anne Jukema Master Tom B Welleruters (HSF), PC. De 174,5
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse L1/L2 cat ABC-DE1ste proef

Ring 3
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:30

 

Jury bij C: Bakker, D.A.

 

L1/A-L1/B-L1/C-L2/A-L2/B-L2/C, proef 9/13 (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Anne Femke De Groot Githe L1 Jong Ut Ein, PC. 190,5
   
2 Isis Bilderbeek Hermes Pimmetje L1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 187,5
   
3 Annafleur Bijl Yellowa L2 Postruters, PC. De 179,5
   
4 Fenna Haarsma Alida L1 Poptaruters, PC. De 174,5
   
5 Anna maaike Bergsma Cindy L1 Hjouwer (HSV), PC. De 169,5
   

L1/D-L1/E-L2/D-L2/E, proef 13/9 (17 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Liv Van der Haring Jack L2 Molenwieken, PC. De 213
   
2 Saakje Attema Fernando L1 Welleruters (HSF), PC. De 212
   
3 Joyce Wiegersma Aldancer L2 Wieringermeerruiters, PC. De 197,5
   
4 Esmeray IJbema Miss Fleur L2 Welleruters (HSF), PC. De 196
   
5 Sytske De Jong Maurik’s Giorgio Armani L2 Boarnruters, PC. 195
   
6 Jantine Huizinga Goldenflower Valentijn L1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 194
   
7 Lieke Van der Hoek Limb Lopper’s Diesel L1 Wieringermeerruiters, PC. De 192,5
   
8 Famke Lootsma Princess Vienna L1 Hanzeruiters, PC. De 191,5
   
9 Anne Janneke Verf Lackview Pride L2   190
   
10 Pien Doppenberg Twister L1 Wieringermeerruiters, PC. De 184
   
11 Laura Van Asperen Jasmin de la Fleur L1 Hanzeruiters, PC. De 182,5
   
12 Elise Van de Witte Maggy van Seadrift L1 Eastermar, PC. 182
   
13 Astrid Noordenbos Vigaro L1 Trynw‚lden, PC. 178
   
14 Inez Huisman Jetty L1 Hanzeruiters, PC. De 177,5
   
15 Anna renate Attema Simone L1 Hanzeruiters, PC. De 173,5
   
16 Janneke Folkertsma Beekzicht’s Rolinde L2   172
   
17 Vic Van Eijk Zidane L1 Hanzeruiters, PC. De 168
   
x Famke Deelstra Just Right Rikado L1 Tjongerruiters, PC. De NG
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse L1-L2 cat ABC-DE 2 de proef

Ring 4
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:38

 

Jury bij C: Vellinga, A.

 

L1/A-L1/B-L1/C-L2/A-L2/B-L2/C, proef 10/14 (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Isis Bilderbeek Hermes Pimmetje L1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 185,5
   
2 Anna maaike Bergsma Cindy L1 Hjouwer (HSV), PC. De 185,5
   
3 Annafleur Bijl Yellowa L2 Postruters, PC. De 185
   
4 Anne Femke De Groot Githe L1 Jong Ut Ein, PC. 180
   
5 Fenna Haarsma Alida L1 Poptaruters, PC. De 172
   

L1/D-L1/E-L2/D-L2/E, proef 10/14 (17 combinaties gestart en nog 1 te gaan)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Jantine Huizinga Goldenflower Valentijn L1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 199,5
   
2 Liv Van der Haring Jack L2 Molenwieken, PC. De 198
   
3 Saakje Attema Fernando L1 Welleruters (HSF), PC. De 196
   
4 Sytske De Jong Maurik’s Giorgio Armani L2 Boarnruters, PC. 193
   
5 Joyce Wiegersma Aldancer L2 Wieringermeerruiters, PC. De 191,5
   
6 Laura Van Asperen Jasmin de la Fleur L1 Hanzeruiters, PC. De 188,5
   
7 Anne Janneke Verf Lackview Pride L2   186,5
   
  Esmeray IJbema Miss Fleur L2 Welleruters (HSF), PC. De 186,5
   
9 Lieke Van der Hoek Limb Lopper’s Diesel L1 Wieringermeerruiters, PC. De 186,5
   
10 Astrid Noordenbos Vigaro L1 Trynw‚lden, PC. 184
   
11 Inez Huisman Jetty L1 Hanzeruiters, PC. De 183,5
   
12 Pien Doppenberg Twister L1 Wieringermeerruiters, PC. De 183,5
   
13 Vic Van Eijk Zidane L1 Hanzeruiters, PC. De 182
   
14 Elise Van de Witte Maggy van Seadrift L1 Eastermar, PC. 181,5
   
15 Famke Lootsma Princess Vienna L1 Hanzeruiters, PC. De 181
   
16 Janneke Folkertsma Beekzicht’s Rolinde L2   178
   
17 Anna renate Attema Simone L1 Hanzeruiters, PC. De 170
   
x Famke Deelstra Just Right Rikado L1 Tjongerruiters, PC. De  
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse M1/M2 cat ABC M1-M2 DE 1ste proef

Ring 5
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:30

 

Jury bij C: Ruiter, Y.

 

M1/A-M1/B-M1/C-M2/A-M2/B-M2/C, proef 17 (3 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Lonneke Folkertsma Rosa M1   186
   
2 Fleur Schat Princess M1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 183,5
   
3 Mirthe Van der Meulen Ramona M1 Mennoruiters, PC. De 182,5
   

M1/D-M1/E, proef 17 (7 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Kiki Doppenberg Focus M1 Wieringermeerruiters, PC. De 197,5
   
2 Jinke de Vries Bumba Babalu M1 Tjongerruiters, PC. De 191,5
   
3 Merlijne Van Stee Parinja M1 Waddenruiters, PC. De 186
   
4 Jelbrich Jukema Don Camyro du Bois M1 Welleruters (HSF), PC. De 182
   
5 Anne Femke De Groot Schrotie’s Roxette M1 Jong Ut Ein, PC. 175
   
6 Emma Zandberg Armani M1 Radboudruiters, PC. De 171
   
7 Bauke Oostheim Juventus M1 Hanzeruiters, PC. De 153,5
   
x Stef Bilderbeek Hermes Flits M1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. NG
   
  Gamay Van de Rovaart Larino VDR M1 Neo (RSV), PC. NG
   

M2/D-M2/E, proef 21 (7 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Sigrid Kramer Adora M2 Welleruters (HSF), PC. De 198,5
   
2 Denise Wiegersma BabieÎca M2 Wieringermeerruiters, PC. De 195,5
   
3 Berber De Heer Quinie M2 Boarnruters, PC. 193,5
   
4 Isolde Bangma Topsvoorter Subliem M2 Stuyvesantruiters, PC. De 186,5
   
5 Jisca Jonker Toesta K M2 Hanzeruiters, PC. De 185
   
6 Lobke Walinga Irish Coffee M2 Hanzeruiters, PC. De 181
   
7 Marije De Groot Schrotie’s Roxette M2 Jong Ut Ein, PC. 175,5
   
x Tryntsje Van Gosliga Heidehof’s Alina M2 Hanzeruiters, PC. De NG
   
  Syrah Van de Rovaart Donna Daria VDR M2 Neo (RSV), PC. NG
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse M1/M2 cat ABC M1-M2 DE 2 de proef

Ring 6
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:38

 

Jury bij C: Agricola, L.

 

M1/A-M1/B-M1/C-M2/A-M2/B-M2/C, proef 18 (3 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Lonneke Folkertsma Rosa M1   192
   
2 Mirthe Van der Meulen Ramona M1 Mennoruiters, PC. De 178
   
3 Fleur Schat Princess M1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 175,5
   

M1/D-M1/E, proef 18 (7 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Kiki Doppenberg Focus M1 Wieringermeerruiters, PC. De 193
   
2 Merlijne Van Stee Parinja M1 Waddenruiters, PC. De 184
   
3 Jinke de Vries Bumba Babalu M1 Tjongerruiters, PC. De 182,5
   
4 Anne Femke De Groot Schrotie’s Roxette M1 Jong Ut Ein, PC. 173,5
   
5 Jelbrich Jukema Don Camyro du Bois M1 Welleruters (HSF), PC. De 170,5
   
6 Emma Zandberg Armani M1 Radboudruiters, PC. De 168
   
7 Bauke Oostheim Juventus M1 Hanzeruiters, PC. De 160
   
x Stef Bilderbeek Hermes Flits M1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. NG
   
  Gamay Van de Rovaart Larino VDR M1 Neo (RSV), PC. NG
   

M2/D-M2/E, proef 22 (7 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Lobke Walinga Irish Coffee M2 Hanzeruiters, PC. De 193,5
   
2 Denise Wiegersma BabieÎca M2 Wieringermeerruiters, PC. De 192
   
3 Sigrid Kramer Adora M2 Welleruters (HSF), PC. De 190
   
4 Berber De Heer Quinie M2 Boarnruters, PC. 188,5
   
5 Marije De Groot Schrotie’s Roxette M2 Jong Ut Ein, PC. 184,5
   
6 Isolde Bangma Topsvoorter Subliem M2 Stuyvesantruiters, PC. De 183,5
   
  Jisca Jonker Toesta K M2 Hanzeruiters, PC. De 183,5
   
x Tryntsje Van Gosliga Heidehof’s Alina M2 Hanzeruiters, PC. De NG
   
  Syrah Van de Rovaart Donna Daria VDR M2 Neo (RSV), PC. NG
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse Z1/Z2 cat AB-CDE 1 ste proef

Ring 9
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:30

 

Jury bij C: Boer, J.H. De

 

Z1/C-Z1/D-Z1/E-Z2/C-Z2/D-Z2/E, proef 25/90 (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging prc.
   
1 Jinke Koopmans Horses2fly Coelenhage’s Ferro Z1 Tally-ho, PC. 65,147
   
2 Nick Wielinga Altrido Hali’s Falesia Z2 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 64,500
   
3 Amarins De Groot Oosting Donatella Z1 Raerderhimr˙ters, PC. 63,235
   
4 Lobke Walinga Elvis Z1 Hanzeruiters, PC. De 63,235
   
5 Wietske Norbruis Kino van Orchid`s Z2 Morraruters (HSF), PC. De 61,875
   
6 Famke Koopmans Mr. Don DiÎgo Z1 Tally-ho, PC. 60,735
   
7 Jorine Jonker Lars Z1 Hanzeruiters, PC. De 60,000
   
8 Tryntsje Van Gosliga Zandberg’s Hagar Z2 Hanzeruiters, PC. De 57,375
   
9 Quincy dorothea Bierstedt Stukhuster Sanco Du Z1 Waardruiters, PC. De 57,206
   
10 Marjolein Siesling Svetlana Z1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 56,765
   
11 Brigitte charissa Mollema Noran Z1 Tally-ho, PC. 56,471
   
12 Femke Van der Velde Danza Farfalla Z1 Hanzeruiters, PC. De 53,529
   
13 Julia Scholte Nina Z1 Welleruters (HSF), PC. De 53,235
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse Z1-Z2 cat AB-CDE 2 de proef

Ring 10
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:38

 

Jury bij C: Koldijk, K.

 

Z1/C-Z1/D-Z1/E-Z2/C-Z2/D-Z2/E, proef 91/26 (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging prc.
   
1 Nick Wielinga Altrido Hali’s Falesia Z2 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 65,641
   
2 Wietske Norbruis Kino van Orchid`s Z2 Morraruters (HSF), PC. De 64,359
   
3 Famke Koopmans Mr. Don DiÎgo Z1 Tally-ho, PC. 60,441
   
4 Brigitte charissa Mollema Noran Z1 Tally-ho, PC. 59,559
   
5 Marjolein Siesling Svetlana Z1 Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 59,412
   
6 Lobke Walinga Elvis Z1 Hanzeruiters, PC. De 58,824
   
7 Amarins De Groot Oosting Donatella Z1 Raerderhimr˙ters, PC. 58,088
   
8 Femke Van der Velde Danza Farfalla Z1 Hanzeruiters, PC. De 55,882
   
9 Tryntsje Van Gosliga Zandberg’s Hagar Z2 Hanzeruiters, PC. De 55,769
   
10 Quincy dorothea Bierstedt Stukhuster Sanco Du Z1 Waardruiters, PC. De 55,735
   
11 Julia Scholte Nina Z1 Welleruters (HSF), PC. De 55,294
   
x Jinke Koopmans Horses2fly Coelenhage’s Ferro Z1 Tally-ho, PC. Vrijw
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Dressuur pony’s klasse BB cat ABC-DE 1ste en 2de proef

Ring 7
Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:30

 

Jury bij C: Zee – van der Wal, G. van der

 

BB/A-BB/B-BB/C, proef 1 (4 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Wendy Baarda Frisia’s Billy the Kid BB Hanzeruiters, PC. De 216,5
   
2 Elbrich Kruis Flora BB   203
   
3 Tess Bakker Mandy’s Special BB Hanzeruiters, PC. De 196
   
4 Elske Kroondijk Ellie BB Hanzeruiters, PC. De 176
   

BB/D-BB/E, proef 1 (7 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Sjoukje Boelens Jildou BB Hanzeruiters, PC. De 223
   
2 Rixt Lycklema a Nijeholt Jildou BB Hanzeruiters, PC. De 216,5
   
3 Michelle Berends Xander BB   214
   
4 Jenna Schotanus Noa Perle BB   202,5
   
5 Jannie Leijenaar Forever BB Hanzeruiters, PC. De 200,5
   
6 Wendy Wesselius Allyn BB   168,5
   
  Fardau van Wijk Quality BB   168,5
   

BB/A-BB/B-BB/C, proef 2 (4 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Elbrich Kruis Flora BB   211,5
   
2 Tess Bakker Mandy’s Special BB Hanzeruiters, PC. De 195,5
   
3 Wendy Baarda Frisia’s Billy the Kid BB Hanzeruiters, PC. De 193,5
   
4 Elske Kroondijk Ellie BB Hanzeruiters, PC. De 178,5
   

BB/D-BB/E, proef 2 (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn.
   
1 Michelle Berends Xander BB   216
   
2 Jannie Leijenaar Forever BB Hanzeruiters, PC. De 198
   
3 Jenna Schotanus Noa Perle BB   197
   
4 Fardau van Wijk Quality BB   185,5
   
5 Wendy Wesselius Allyn BB   174,5
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

 

Lijst gemaakt op: 30-06-2018 16:25:40

Uitslag springen Heamielconcours Bolsward pony’s 30 juni  2018


Springen pony’s klasse BB-B cat ABC-DE 1ste parcours

Datum: 30-06-2018
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Boersma, E.
Jury: Folkerts, L.
Jury: Ypenga, M.F.

 

B/A-B/B-B/C, 1e parcours (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
   
1 Margreet Dirksen Jumper B Hanzeruiters, PC. De 0 74,0    
   
2 Dominique Janssen Zorro B Kwintoruiters, PC. De 0 72,5    
   
3 Rick Sas Mendels Willeke B Wieringermeerruiters, PC. De 0 72,0    
   
4 Eline Dijkstra Cuppers Sarah B   0 67,5    
   
5 Lonneke Folkertsma Magic’s Thursday Forest Milou B   0 66,5    
   
6 Wilma Wemer Warmtebron’s Fido Dido B Scheeneruiters, PC. 0 62,0    
   
7 Annafleur Bijl Yellowa B Postruters, PC. De 4 76,5    
   
8 Anna maaike Bergsma Rumba B Hjouwer (HSV), PC. De 4 67,0    
   
9 Anna maaike Bergsma Cindy B Hjouwer (HSV), PC. De 4 66,5    
   
10 Fabienne Jongstra Tunja’s Patricia B   4 64,0    
   

B/D-B/E, 1e parcours (14 combinaties gestart en nog 1 te gaan)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
   
1 Anna De Vries Vriesburgers Ronaldo B Scheeneruiters, PC. 0 74,0    
   
2 Janniek Wiersma Djaro B Tally-ho, PC. 0 70,0    
   
3 Shanna Visser Kanzalon B Burcht, PC. De 0 67,0    
   
4 Elske femke Pietersma Monty B   0 64,0    
   
5 Wiepkje Van der Wal Ladywood B   0 62,0    
   
6 Lieke Van der Hoek Limb Lopper’s Diesel B Wieringermeerruiters, PC. De 4 76,5    
   
7 Janneke Folkertsma Beekzicht’s Rolinde B PC. HSV Gaasterland 24 63,0    
   
x Inez Huisman Jetty B Hanzeruiters, PC. De Uit2      
   
  Astrid Noordenbos Vigaro B Trynw‚lden, PC. Uit2      
   
  Lisanne Veenstra Lucky Devil B Tally-ho, PC. Uit11      
   
  Dian Tjerkstra Mirabelle B Tally-ho, PC. Uit2      
   
  Famke Lootsma Princess Vienna B Hanzeruiters, PC. De Uit2      
   
  Bauke Oostheim Juventus B Hanzeruiters, PC. De Uit2      
   
  Emma Zandberg Armani B Radboudruiters, PC. De Uit2      
   
  Lisa Leusink Karief B Scheeneruiters, PC. NG      
   
  Marije Tigchelaar Keulse Hoeve’s Kitty B Raerderhimr˙ters, PC.        
   

BB/D-BB80/E, 1e parcours (8 combinaties gestart en nog 1 te gaan)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
   
1 Jantine Huizinga Goldenflower Valentijn BB Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 74,0    
   
2 Gioia Smit Lorinda G BB80 Sneek, Ruitersportcentrum 0 65,0    
   
3 Quincy Bierstedt Schroties Passie BB   0 64,0    
   
4 Jannie Leijenaar Forever BB Hanzeruiters, PC. De 0 60,0    
   
5 Vic Van Eijk Zidane BB Hanzeruiters, PC. De 4 66,5    
   
  Marije klaske De Vries Jillz BB Morraruters (HSF), PC. De 4 66,5    
   
7 Jenna Schotanus Noa Perle BB   13 64,0    
   
8 Laura Van Asperen Jasmin de la Fleur BB80 Hanzeruiters, PC. De 16 64,0    
   
x Marije Tichelaar Keulse Hoeve’s Kitty BB Raerderhimruters        
   

BB/A-BB/B-BB/C, 2e parcours (2 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
   
x Rick Sas Mendels Willeke BB Wieringermeerruiters, PC. De     1 69,5
   
  Fabienne Jongstra Tunja’s Patricia BB       4 67,5
   

BB/D-BB80/E, 2e parcours (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
   
x Janneke Folkertsma Beekzicht’s Rolinde BB PC. HSV Gaasterland     0 74,0
   
  Jantine Huizinga Goldenflower Valentijn BB Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.     0 70,5
   
  Marije klaske De Vries Jillz BB Morraruters (HSF), PC. De     0 66,5
   
  Quincy Bierstedt Schroties Passie BB       0 64,0
   
  Laura Van Asperen Jasmin de la Fleur BB80 Hanzeruiters, PC. De     0 64,0
   
  Gioia Smit Lorinda G BB80 Sneek, Ruitersportcentrum     0 62,0
   
  Jannie Leijenaar Forever BB Hanzeruiters, PC. De     0 60,0
   
  Vic Van Eijk Zidane BB Hanzeruiters, PC. De     4 66,5
   
  Jenna Schotanus Noa Perle BB       4 62,0
   
  Marije Tigchelaar Keulse Hoeve’s Kitty BB Raerderhimr˙ters, PC.     Uit2  
   

B/A-B/B-B/C, 2e parcours (7 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
   
x Joyce Boeijenga Corlando B Skansruterkes, PC. De     0 81,0
   
  Margreet Dirksen Jumper B Hanzeruiters, PC. De     0 74,0
   
  Annafleur Bijl Yellowa B Postruters, PC. De     0 73,5
   
  Lonneke Folkertsma Magic’s Thursday Forest Milou B       0 69,0
   
  Eline Dijkstra Cuppers Sarah B       0 67,5
   
  Wilma Wemer Warmtebron’s Fido Dido B Scheeneruiters, PC.     0 67,0
   
  Dominique Janssen Zorro B Kwintoruiters, PC. De     8 64,0
   

B/D-B/E, 2e parcours (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
   
x Anna De Vries Vriesburgers Ronaldo B Scheeneruiters, PC.     0 74,0
   
  Janniek Wiersma Djaro B Tally-ho, PC.     0 69,0
   
  Lisanne Veenstra Lucky Devil B Tally-ho, PC.     0 62,0
   
  Lieke Van der Hoek Limb Lopper’s Diesel B Wieringermeerruiters, PC. De     4 74,0
   
  Wiepkje Van der Wal Ladywood B       4 64,0
   
  Shanna Visser Kanzalon B Burcht, PC. De     8 69,5
   
  Elske femke Pietersma Monty B       8 64,0
   
  Emma Zandberg Armani B Radboudruiters, PC. De     8 56,0
   
  Astrid Noordenbos Vigaro B Trynw‚lden, PC.     17 62,0
   
  Inez Huisman Jetty B Hanzeruiters, PC. De     Uit2  
   
  Famke Lootsma Princess Vienna B Hanzeruiters, PC. De     Uit2  
   
  Bauke Oostheim Juventus B Hanzeruiters, PC. De     Uit2  
   
  Dian Tjerkstra Mirabelle B Tally-ho, PC.     Vrijw  
   
  Lisa Leusink Karief B Scheeneruiters, PC. NG      
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top



Springen pony’s klasse L-M/Zcat C -Z/ZZ cat ABC-DE 1 ste en 2 de parcours

Datum: 30-06-2018
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Boersma, E.
Jury: Folkerts, L.
Jury: Ypenga, M.F.

 

L/A-L/B-L/C, 1e parcours (4 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Yfke Priem Sterloin L Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 60,01 0 27,13
   
2 Lotte Van der Kaaij Sjakkalakka MH L Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 67,57 0 30,14
   
3 Joyce Boeijenga Corlando L Skansruterkes, PC. De 0 63,86 0 31,51
   
x Sem Van der Sluis Jacko L Tjongerruiters, PC. De Uit2      
   

L/A-L/B-L/C, 2e parcours (4 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Yfke Priem Sterloin L Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 45,72    
   
2 Lotte Van der Kaaij Sjakkalakka MH L Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 50,25    
   
3 Sem Van der Sluis Jacko L Tjongerruiters, PC. De 12 92,06    
   
x Marije Wiersma (HC) Sambuca L Morraruters (HSF), PC. De Uit2   Uit2  
   

L/D-L/E, 1e parcours (14 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Sytske De Jong Blomke L Boarnruters, PC. 0 61,88 0 28,14
   
2 Joyce Wiegersma Aldancer L Wieringermeerruiters, PC. De 0 71,99 0 34,35
   
3 Jisca Jonker Toesta K L Hanzeruiters, PC. De 0 69,95 0 35,6
   
4 Sigrid Swart Twilight L Marruters, PC. De 4 65,7    
   
5 Saakje Attema Fernando L Welleruters (HSF), PC. De 4 66,35    
   
6 Antoinette Boek Maybe Not L Scheeneruiters, PC. 4 67,63    
   
7 Sigrid Kramer Spencer L Welleruters (HSF), PC. De 4 67,76    
   
8 Linde Bulthuis Electric’s Loma L Sneek, Ruitersportcentrum 4 69,09    
   
9 Anneke Heida Charisma L Morraruters (HSF), PC. De 4 73,58    
   
10 Dineke Veenstra Anjershof Peggy L Heideruters, PC. De 5 81,1    
   
11 Femke Oostra Shiela Havana L Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 10 98,29    
   
12 Marije Wiersma Sterretje L Morraruters (HSF), PC. De 11 86,49    
   
x Fabienne Ruiter Shotgun H L Postruters, PC. De Uit12      
   
  Welmoed Agricola (HC) Kooifenne’s Big Star MB L Hanzeruiters, PC. De 14 83,15    
   

L/D-L/E, 2e parcours (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Sigrid Kramer Spencer L Welleruters (HSF), PC. De 0 50,48    
   
2 Dineke Veenstra Anjershof Peggy L Heideruters, PC. De 0 54,08    
   
3 Joyce Wiegersma Aldancer L Wieringermeerruiters, PC. De 0 56,55    
   
4 Sigrid Swart Twilight L Marruters, PC. De 0 56,72    
   
5 Fabienne Ruiter Shotgun H L Postruters, PC. De 0 73,93    
   
6 Sytske De Jong Blomke L Boarnruters, PC. 4 52,93    
   
7 Saakje Attema Fernando L Welleruters (HSF), PC. De 8 56,22    
   
8 Antoinette Boek Maybe Not L Scheeneruiters, PC. 8 57    
   
9 Marije Wiersma Sterretje L Morraruters (HSF), PC. De 8 61,38    
   
10 Linde Bulthuis Electric’s Loma L Sneek, Ruitersportcentrum 8 67,02    
   
11 Femke Oostra Shiela Havana L Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 8 76,25    
   
12 Jisca Jonker Toesta K L Hanzeruiters, PC. De 9 80,18    
   
13 Anneke Heida Charisma L Morraruters (HSF), PC. De 13 81,31    
   

M/C-M/D-M/E-Z/C, 1e parcours (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Jan De Boer Rocky B M Marruters, PC. De 0 66,67 0 30,47
   
2 Denise Wiegersma BabieÎca M Wieringermeerruiters, PC. De 0 73,81 0 32,25
   
3 Yfke Priem Hentel M Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 64,89 0 34,36
   
4 Siebrecht Leijenaar Comers Grey Lad Z Trynw‚lden, PC. 0 68,98 4 30,94
   
5 Tjitske aline Van der Veen Ringersheim’s Adine M Hsf It Bytling, PC. 0 67,88 4 35,06
   
6 Mette marit Eppinga Happy-boy M   0 75,13 4 35,2
   
7 Welmoed Agricola Kooifenne’s Big Star MB M Hanzeruiters, PC. De 0 70,02 8 35,4
   
8 Femke Oostra Forged Kundalini M Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 73,9 8 35,63
   
9 Welmoed Agricola Kooifenne’s Safier M Hanzeruiters, PC. De 9 84,8    
   
10 Rikst Abma Rusty M Hanzeruiters, PC. De 16 75,87    
   
x Shanna Visser Marcha Lalan M Burcht, PC. De Uit2      
   
  Yfke Priem Kantje’s Venus Bb M Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. NG      
   
  Yfke Priem May’s Delight Westland Z Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. NG      
   
  Marije Wiersma (HC) Sambuca M Morraruters (HSF), PC. De     23 109,79
   

M/C-M/D-M/E-Z/C, 2e parcours (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Yfke Priem Hentel M Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 0 51,82    
   
2 Jan De Boer Rocky B M Marruters, PC. De 0 53,59    
   
3 Mette marit Eppinga Happy-boy M   0 69,35    
   
4 Shanna Visser Marcha Lalan M Burcht, PC. De 0 73,11    
   
5 Denise Wiegersma BabieÎca M Wieringermeerruiters, PC. De 4 59,51    
   
6 Femke Oostra Forged Kundalini M Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. 4 64,5    
   
7 Siebrecht Leijenaar Comers Grey Lad Z Trynw‚lden, PC. 8 59,47    
   
8 Tjitske aline Van der Veen Ringersheim’s Adine M Hsf It Bytling, PC. 12 57,27    
   
9 Rikst Abma Rusty M Hanzeruiters, PC. De 12 59,25    
   
x Welmoed Agricola Kooifenne’s Saffier M Hanzeruiters, PC. De Uit1      
   
  Yfke Priem Kantje’s Venus Bb M Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. NG      
   
  Yfke Priem May’s Delight Westland Z Sjaerdema-liauckemaruiters, PC. NG      
   

Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E, 1e parcours (4 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Pien Doppenberg Twister Z Wieringermeerruiters, PC. De 0 76,14 0 33,63
   
2 Elise Velzen Zonnestraal ZZ Hanzeruiters, PC. De 0 71,37 0 36,15
   
3 Jan De Boer Kantje’s Freek Z Marruters, PC. De 0 78,91 4 34,43
   
4 Kelly Jonker Vito ZZ Harenkarspel, PC. 7 89,86    
   

Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E, 2e parcours (4 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
   
1 Elise Velzen Zonnestraal Z Hanzeruiters, PC. De 0 62,24    
   
2 Jan De Boer Kantje’s Freek Z Marruters, PC. De 4 62,83    
   
x Pien Doppenberg Twister Z Wieringermeerruiters, PC. De Uit11      
   
  Kelly Jonker Vito ZZ Harenkarspel, PC. Uit1      
   

 

Heamiel Concours 2018

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)