Uitslagen dressuur en springen paarden – Vrijdag 29 juni 2018

Lijst gemaakt op: 02-07-2018 00:42:09


BAAN 1 – Vrijdag 29-06-2018 B + L1 dressuur – 1e proef

Ring 1
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:30

 

B/P-L1/P, proef 9/5 (20 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Danique Homma Apple Queen-strona 13 Quattro L1 9 Kwintoruiters, RV. 204,5
2 Janneke Folkertsma Beitske Fan ‘e Oasterein 10 Jisse 433 B 5 Gaasterland, RV HSV 204
3 Petra Kiestra Sybrich fan Jonkershûzen 5 Fabe 348 B 5 Boarnruters, RV. 200,5
4 Melissa Kloosterman Haya-maude 6 Metall L1 9 Marruters, RV. De 194,5
5 Tineke De Vries Halina 6 Chello Ill VDL B 5 Morraruters (HSF), RV. 194
6 Merel Versteeg Hip 6 Don-Tango B B 5 Gaasterland, RV HSV 193
7 Ida paulien De Vries Danoontje 10 Whitesnake B 5 Hanzeruiters, RV. 187
8 Jolanda Bouma Giletta 7 Carosso Vdl B 5 Morraruters (HSF), RV. 185
9 Alisa De Jong Esther fan é Sjongedyk L1 9 Eastermar, PC. 183
10 Jantine Konst Galandro 7 Sandreo L1 9 Morraruters (HSF), RV. 182,5
11 Wytske Sijbrandij – Cnossen Rina 13 Wierd 409 B 5 Hanzeruiters, RV. 181,5
Ellen Kalkman Wazimuthka K Z 9 What A Kashmir K L1 9 Sneek, Ruitersportcentrum 181,5
13 Janny De Vries Red Classic 12 Renegade Z B 5 Hanzeruiters, RV. 181,5
14 Alma Stuut Karel Fan Sathe De Hoek 15 Riemer B 5 Hanzeruiters, RV. 177,5
15 Jacobien Postma Evita 9 Morocco Field Marshall B 5 Hanzeruiters, RV. 177,5
16 Daniëlle Van der Veen Don Dero 10 Quintero L1 9 Tally-ho, RV. 175,5
17 Mariska Wiersma Sjouke Z 13 Tije 401 B 5 Tally-ho, RV. 172
18 Rachel Medendorp – Wemmenhove Campanera CXLI 11 Bambino II B 5 Kwintoruiters, RV. 165,5
19 Kirsten Bijlsma Huud 6 Chippendale B 5 Hanzeruiters, RV. 162,5
x Jana Ypma Chicago 9 Vader Onbekend B 5 Stoeterij Horsea Vrijw
Maaike De Graaff Old avenue’s Latoya 4 Noaberhoeve’s Andor B 5 Haskelan, RV. NG
Silke Knol Aramee 13 Orame B 5 Water-poorters, RV. NG
Douwina Rijpkema Florijn F. Beabuorren 17 Jasper 366 B 5 Hanzeruiters, RV. NG

 

Terug naar de top



BAAN 2 – Vrijdag 29-06-2018 B + L1 dressuur – 2e proef

Ring 2
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:40

 

B/P-L1/P, proef 10/6 (20 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Danique Homma Apple Queen-strona 13 Quattro L1 10 Kwintoruiters, RV. 208
2 Janneke Folkertsma Beitske Fan ‘e Oasterein 10 Jisse 433 B 6 Gaasterland, RV HSV 204,5
3 Petra Kiestra Sybrich fan Jonkershûzen 5 Fabe 348 B 6 Boarnruters, RV. 199
4 Ida paulien De Vries Danoontje 10 Whitesnake B 6 Hanzeruiters, RV. 199
5 Merel Versteeg Hip 6 Don-Tango B B 6 Gaasterland, RV HSV 196,5
  Jantine Konst Galandro 7 Sandreo L1 10 Morraruters (HSF), RV. 196,5
7 Janny De Vries Red Classic 12 Renegade Z B 6 Hanzeruiters, RV. 194,5
8 Melissa Kloosterman Haya-maude 6 Metall L1 10 Marruters, RV. De 193
9 Jacobien Postma Evita 9 Morocco Field Marshall B 6 Hanzeruiters, RV. 191
10 Tineke De Vries Halina 6 Chello Ill VDL B 6 Morraruters (HSF), RV. 184
Ellen Kalkman Wazimuthka K Z 9 What A Kashmir K L1 10 Sneek, Ruitersportcentrum 184
12 Jolanda Bouma Giletta 7 Carosso Vdl B 6 Morraruters (HSF), RV. 182,5
Wytske Sijbrandij – Cnossen Rina 13 Wierd 409 B 6 Hanzeruiters, RV. 182,5
14 Alisa De Jong Esther fan é Sjongedyk L1 10 Eastermar, PC. 177
15 Daniëlle Van der Veen Don Dero 10 Quintero L1 10 Tally-ho, RV. 174
16 Alma Stuut Karel Fan Sathe De Hoek 15 Riemer B 6 Hanzeruiters, RV. 172,5
17 Rachel Medendorp – Wemmenhove Campanera CXLI 11 Bambino II B 6 Kwintoruiters, RV. 172
18 Mariska Wiersma Sjouke Z 13 Tije 401 B 6 Tally-ho, RV. 170
19 Jana Ypma Chicago 9 Vader Onbekend B 6 Stoeterij Horsea 167,5
20 Kirsten Bijlsma Huud 6 Chippendale B 6 Hanzeruiters, RV. 165,5
x Maaike De Graaff Old avenue’s Latoya 4 Noaberhoeve’s Andor B 6 Haskelan, RV. NG
Silke Knol Aramee 13 Orame B 6 Water-poorters, RV. NG
Douwina Rijpkema Florijn F. Beabuorren 17 Jasper 366 B 6 Hanzeruiters, RV. NG

 

Terug naar de top



BAAN 3 – Vrijdag 29-06-2018 L1 dressuur – 1e proef

Ring 3
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:30

 

L1/P, proef 9 (28 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Famke Lootsma Finishing Touch     L1 9 Hanzeruiters, PC. De 205
2 Wilma Boersma – Molenaar Jannebeth KS 4 Uphill L1 9 Gaasterland, RV HSV 199,5
3 Ludo Van der Weide Lenthe Rs van Top en Twel     L1 9 Haskelan, RV. 192
4 Lisa Holtrop LN Incognito 5 Alabastro L1 9 Ruterwille, RV. 192
5 Willemke V.d. Bij Tetse Fan Bloemhof 4 Tsjalle 454 L1 9 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 189,5
6 Martine De Vries Cosmos Ph 11 Larino L1 9 Hanzeruiters, RV. 189
7 Danique Van Dillen Dynou Fan ‘e Beijemastate 9 Ulke 338 L1 9 Hanzeruiters, RV. 188
8 Gerda Rekker Lynn Grey Belle 7 L1 9 Jelgersmaruiters, RV. 187
9 Iris Vinkx Iran Princess 5 Apache L1 9 Gaasterland, RV HSV 186
10 Nadia Den Hollander Uzes 4 Aarnold 471 L1 9 Waardruiters, RV. 186
11 Rinske Engelsma Alinde 14 L1 9 Gaasterland, RV HSV 182
12 Aukje Veldman – Boomsma Wilma L. 11 Felle 422 L1 9 Gaasterland, RV HSV 181,5
13 Martine Folkertsma Nienke fan ’t Noardermar 6 Maurits 437 L1 9 Gaasterland, RV HSV 181,5
14 Madelief Zuidewind Mc Dreamy 6 Mc Jonnas L1 9 Water-poorters, RV. 180,5
15 Anja Kuipers – Kemker Iris 8 Stendert 447 L1 9 Morraruters (HSF), RV. 177
16 Baukje Tinie Bouma Sibo 9 Vitens L1 9 Morraruters (HSF), RV. 176
17 Elske Breeuwsma Titia fan Tsjerkgaast 4 Bartele 472 L1 9 Hanzeruiters, RV. 176
18 Marije Ligthart Wiard fan de Fiifgeawei 11 Onne 376 L1 9 Tally-ho, RV. 175,5
19 Anouk van Bekkum Margarita 14 Leffert 306 L1 9 Hanzeruiters, RV. 173,5
20 Jacqueline Flohr Alena O 13 Karandasj L1 9 Sneek, Ruitersportcentrum 172
21 Ilse Meerding Promise 14 Raise You Time L1 9 Tally-ho, RV. 171,5
22 Charlotte Anema Hieronymus 6 Bretton Woods L1 9 Waardruiters, RV. 169,5
23 Janette IJbema Njis 14 Sape 381 L1 9 Welleruters (HSF), RV. 167
24 Elly de Jong Marije Fan It Strân 6 Eibert 419 L1 9 Morraruters (HSF), RV. 166,5
25 Janet Hoekstra Nirma 6 Wimer 461 L1 9 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 160,5
26 Leonie Ten Hove Joltsje 7 Andries 415 L1 9 Gaasterland, RV HSV 158,5
x Nadieh Bruinsma Fandretti NB 8 Andretti L1 9 Trynwâlden, RV. Vrijw
Cobie Bruinsma Metsjen 6 Dries 421 L1 9 Boeyenkamp, Hippisch Centrum Vrijw

 

Terug naar de top



BAAN 4 – Vrijdag 29-06-2018 L1 dressuur – 2e proef

Ring 4
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:40

 

L1/P, proef 10 (27 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Famke Lootsma Finishing Touch     L1 10 Hanzeruiters, PC. De 206,5
2 Willemke V.d. Bij Tetse Fan Bloemhof 4 Tsjalle 454 L1 10 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 201
3 Lisa Holtrop LN Incognito 5 Alabastro L1 10 Ruterwille, RV. 199
4 Martine De Vries Cosmos Ph 11 Larino L1 10 Hanzeruiters, RV. 196
5 Wilma Boersma – Molenaar Jannebeth KS 4 Uphill L1 10 Gaasterland, RV HSV 193,5
6 Jacqueline Flohr Alena O 13 Karandasj L1 10 Sneek, Ruitersportcentrum 193
7 Iris Vinkx Iran Princess 5 Apache L1 10 Gaasterland, RV HSV 189
8 Ludo Van der Weide Lenthe Rs van Top en Twel L1 10 Haskelan, RV. 187,5
9 Charlotte Anema Hieronymus 6 Bretton Woods L1 10 Waardruiters, RV. 186
10 Elly de Jong Marije Fan It Strân 6 Eibert 419 L1 10 Morraruters (HSF), RV. 184,5
11 Danique Van Dillen Dynou Fan ‘e Beijemastate 9 Ulke 338 L1 10 Hanzeruiters, RV. 183,5
12 Aukje Veldman – Boomsma Wilma L. 11 Felle 422 L1 10 Gaasterland, RV HSV 183
13 Gerda Rekker Lynn Grey Belle 7 L1 10 Jelgersmaruiters, RV. 183
14 Rinske Engelsma Alinde 14 L1 10 Gaasterland, RV HSV 181,5
15 Marije Ligthart Wiard fan de Fiifgeawei 11 Onne 376 L1 10 Tally-ho, RV. 181,5
16 Nadia Den Hollander Uzes 4 Aarnold 471 L1 10 Waardruiters, RV. 181
17 Elske Breeuwsma Titia fan Tsjerkgaast 4 Bartele 472 L1 10 Hanzeruiters, RV. 180
18 Martine Folkertsma Nienke fan ’t Noardermar 6 Maurits 437 L1 10 Gaasterland, RV HSV 180
19 Janette IJbema Njis 14 Sape 381 L1 10 Welleruters (HSF), RV. 180
20 Anja Kuipers – Kemker Iris 8 Stendert 447 L1 10 Morraruters (HSF), RV. 175
21 Baukje Tinie Bouma Sibo 9 Vitens L1 10 Morraruters (HSF), RV. 174,5
22 Madelief Zuidewind Mc Dreamy 6 Mc Jonnas L1 10 Water-poorters, RV. 173,5
23 Anouk van Bekkum Margarita 14 Leffert 306 L1 10 Hanzeruiters, RV. 171,5
24 Leonie Ten Hove Joltsje 7 Andries 415 L1 10 Gaasterland, RV HSV 171
25 Janet Hoekstra Nirma 6 Wimer 461 L1 10 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 171
26 Nadieh Bruinsma Fandretti NB 8 Andretti L1 10 Trynwâlden, RV. 168
27 Ilse Meerding Promise 14 Raise You Time L1 10 Tally-ho, RV. 167,5
x Cobie Bruinsma Metsjen 6 Dries 421 L1 10 Boeyenkamp, Hippisch Centrum NG

 

Terug naar de top



BAAN 5 – Vrijdag 29-06-2018 L2 dressuur – 1e proef

Ring 5
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:30

 

L2/P, proef 13 (18 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Susan Bouwman – Wind Vfronny van de Hofstad 4 Tsjalle 454 L2 13 Linderuiters, RV. 203
2 Sijtske Seffinga Jelle R. 15 Wobke 403 L2 13 Raerderhimrúters, RV. 197,5
3 Gretha Politiek Diesel 10 Veneur Hbc L2 13 Tally-ho, RV. 192,5
4 Iris Van der Wal Viandra 9 Haarlem L2 13 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 192
5 Maartje Vriend Hindrikje v.d Westfriezenhof 8 Mewes 438 L2 13 Gaasterland, RV HSV 191
6 Rianne De Groot Hillary C. 6 Addo L2 13 Molenruiters, RV. 184,5
7 Hillie van der Wal Helana 6 Cupido L2 13 Ypeyruiters, RV. 184
8 Annemarieke Olff Ikwist’t 5 Charmeur L2 13 Gaasterland, RV HSV 177
9 Iris Bosma Ivino JB 5 Davino V.O.D. L2 13 Halsbanruters, RV. 175,5
10 Ferrina Bijman Jelco 7 Maurits 437 L2 13 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 173
11 Sjoukje Van der Goot Noëva Esparta 11 L2 13 Gaasterland, RV HSV 172
12 Maria Douma – De Boer Limkje fan de Skou 7 Gjalt 426 L2 13 Lyts Bigjin, RV. 171,5
13 Tessa Kalsbeek Jonkers Gentleman 7 Rosengold L2 13 Tally-ho, RV. 171,5
Annemarie Bouma Gamorkus 7 Pacific L2 13 Morraruters (HSF), RV. 171,5
Joke Micola von furstenrecht Quantro 17 Ronaldo L2 13 Drie Gemeenten, RV. 171,5
16 Moniek Dotinga Oebe Van ’t Klaphek 14 Brandus 345 L2 13 Stoeterij Horsea 167,5
17 Ilse Jonker – Kingma Sirene 19 Kroongraaf L2 13 Hanzeruiters, RV. 167
18 Ytsje Reitsma Nieske Fan It Hiem 14 Beart 411 L2 13 Waardruiters, RV. 165,5
x Joey Van de Grijp TalenTino JC 4 Tsjalke 397 L2 13 Haskelan, RV. NG
Aly Jonkman Fioline 8 Belissimo L2 13 Haskelan, RV. NG
Pietie Van den Berg Mare Fan Bloemhof 6 Stendert 447 L2 13 Hanzeruiters, RV. NG
Elze Jellema Imhoff-Lindh 5 Imhotep L2 13 Gaasterland, RV HSV NG

 

Terug naar de top



BAAN 6 – Vrijdag 29-06-2018 L2 dressuur – 2e proef

Ring 6
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:40

 

L2/P, proef 14 (18 combinaties gestart en nog 1 te gaan)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Hillie van der Wal Helana 6 Cupido L2 14 Ypeyruiters, RV. 189,5
2 Susan Bouwman – Wind Vfronny van de Hofstad 4 Tsjalle 454 L2 14 Linderuiters, RV. 189
3 Iris Van der Wal Viandra 9 Haarlem L2 14 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 187
4 Maartje Vriend Hindrikje v.d Westfriezenhof 8 Mewes 438 L2 14 Gaasterland, RV HSV 185,5
5 Gretha Politiek Diesel 10 Veneur Hbc L2 14 Tally-ho, RV. 180,5
6 Rianne De Groot Hillary C. 6 Addo L2 14 Molenruiters, RV. 178,5
7 Sijtske Seffinga Jelle R. 15 Wobke 403 L2 14 Raerderhimrúters, RV. 178
8 Maria Douma – De Boer Limkje fan de Skou 7 Gjalt 426 L2 14 Lyts Bigjin, RV. 174,5
9 Ytsje Reitsma Nieske Fan It Hiem 14 Beart 411 L2 14 Waardruiters, RV. 174
10 Ferrina Bijman Jelco 7 Maurits 437 L2 14 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 172
11 Annemarie Bouma Gamorkus 7 Pacific L2 14 Morraruters (HSF), RV. 172
12 Tessa Kalsbeek Jonkers Gentleman 7 Rosengold L2 14 Tally-ho, RV. 171
13 Moniek Dotinga Oebe Van ’t Klaphek 14 Brandus 345 L2 14 Stoeterij Horsea 170
14 Sjoukje Van der Goot Noëva Esparta 11 L2 14 Gaasterland, RV HSV 168,5
15 Joke Micola von furstenrecht Quantro 17 Ronaldo L2 14 Drie Gemeenten, RV. 168,5
x Annemarieke Olff Ikwist’t 5 Charmeur L2 14 Gaasterland, RV HSV Uit2
Iris Bosma Ivino JB 5 Davino V.O.D. L2 14 Halsbanruters, RV. Vrijw
Ilse Jonker – Kingma Sirene 19 Kroongraaf L2 14 Hanzeruiters, RV. Vrijw
Aly Jonkman Fioline 8 Belissimo L2 14 Haskelan, RV. NG
Pietie Van den Berg Mare Fan Bloemhof 6 Stendert 447 L2 14 Hanzeruiters, RV. NG
Famke Jongsma Harper Lee DVB 6 Cachet L L2 14 Survento Ruters, RV. NG
Elze Jellema Imhoff-Lindh 5 Imhotep L2 14 Gaasterland, RV HSV NG
Joey Van de Grijp TalenTino JC 4 Tsjalke 397 L2 14 Haskelan, RV.

 

Terug naar de top



BAAN 7 – Vrijdag 29-06-2018 M1 + M2 dressuur – 1e proef

Ring 7
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:30

 

M1/P, proef 17 (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Agnietha Van Rijs Handsome 6 Johnson M1 17 Gaasterland, RV HSV 189
2 Tonia Reijers Bellameta 12 Sydney M1 17 Hanzeruiters, RV. 186,5
3 Sabien Mollema Hitched 6 Didando M1 17 Waardruiters, RV. 185
4 Ilse Bijlsma Stal Van der Zee Gerke Z 8 Maeije 440 M1 17 Sneek, Ruitersportcentrum 183
5 Annemieke Wemekamp Ingrid van de Egberdina Hoeve 8 Pier 448 M1 17 Linderuiters, RV. 178
6 Wendy Okkema Stal Okkema’s Picard 5 Thorben 466 M1 17 Raerderhimrúters, RV. 177
7 Patricia De Ruijter Feedback’s Fellow 5 Feedback M1 17 Gaasterland, RV HSV 176
8 Siementje De Jager Hynstefreon’s Hendrik B. 8 Andries 415 M1 17 Gaasterland, RV HSV 174
9 Bonita Mollema Nero 16 M1 17 Molenruiters, RV. 171
10 Jaap Tjaarda Gineada 7 Indoctro M1 17 Poptaruters, RV. 170
11 Iris Van der Wal Elana 9 Zizi Top M1 17 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 168
12 Rineke Venema El Diva 9 Westpoint M1 17 Morraruters (HSF), RV. 163

M2/P, proef 21 (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Bobbie Ydema Hello jazz 6 Jazz M2 21 Halsbanruters, RV. 200,5
2 Anneloes Verstraaten Zidane Dbi 14 Flemmingh M2 21 Lyts Bigjin, RV. 197
3 Wendy Okkema Stal Okkema’s Rudmer 5 Michiel 442 M2 21 Raerderhimrúters, RV. 189,5
4 Iris De Haan Donar 10 Discovery M2 21 Marruters, RV. De 185
5 Simone Dijkstra Gizmo V 7 Oscar M2 21 Hanzeruiters, RV. 178,5
6 Janny Schotanus – Faber Izzy 5 Charmeur M2 21 Gaasterland, RV HSV 173
7 Oktjen Dijkstra Twirre S. J. 12 Mintse 384 M2 21 Hanzeruiters, RV. 171
8 Nick Wielinga Woodstock 15 Cabochon M2 21 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 168,5
9 Rikst Wind Bonbon 12 Upperville M2 21 Pikmarruters (HSF), RV. 167
10 Joke Tjaarda Tyfoon 18 Nijinski M2 21 Poptaruters, RV. 163
11 Inge Westhof Hanna Fan De Praktykskoalle 16 Nanning 374 M2 21 Morraruters (HSF), RV. 152
x Tiny Bouma Vienna Le Sursant 16 M2 21 Hanzeruiters, RV. Vrijw

 

Terug naar de top



BAAN 8 – Vrijdag 29-06-2018 M1 + M2 dressuur – 2e proef

Ring 8
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:40

 

M1/P, proef 18 (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Patricia De Ruijter Feedback’s Fellow 5 Feedback M1 18 Gaasterland, RV HSV 204
2 Siementje De Jager Hynstefreon’s Hendrik B. 8 Andries 415 M1 18 Gaasterland, RV HSV 190
3 Iris Van der Wal Elana 9 Zizi Top M1 18 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 185,5
4 Sabien Mollema Hitched 6 Didando M1 18 Waardruiters, RV. 185
5 Tonia Reijers Bellameta 12 Sydney M1 18 Hanzeruiters, RV. 179,5
6 Annemieke Wemekamp Ingrid van de Egberdina Hoeve 8 Pier 448 M1 18 Linderuiters, RV. 179
7 Wendy Okkema Stal Okkema’s Picard 5 Thorben 466 M1 18 Raerderhimrúters, RV. 177,5
8 Rineke Venema El Diva 9 Westpoint M1 18 Morraruters (HSF), RV. 177
9 Ilse Bijlsma Stal Van der Zee Gerke Z 8 Maeije 440 M1 18 Sneek, Ruitersportcentrum 176
10 Bonita Mollema Nero 16 M1 18 Molenruiters, RV. 171,5
11 Jaap Tjaarda Gineada 7 Indoctro M1 18 Poptaruters, RV. 169,5
x Agnietha Van Rijs (HC) Handsome 6 Johnson M1 18 Gaasterland, RV HSV 180,5

M2/P, proef 22 (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Wendy Okkema Stal Okkema’s Rudmer 5 Michiel 442 M2 22 Raerderhimrúters, RV. 200
2 Bobbie Ydema Hello jazz 6 Jazz M2 22 Halsbanruters, RV. 197,5
3 Anneloes Verstraaten Zidane Dbi 14 Flemmingh M2 22 Lyts Bigjin, RV. 193,5
4 Marijke Bijker Haarsterweide’s Hayden 6 Cadans M M2 22 Dunruters, RV. 193
5 Nick Wielinga Woodstock 15 Cabochon M2 22 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 185
6 Janny Schotanus – Faber Izzy 5 Charmeur M2 22 Gaasterland, RV HSV 184
7 Joke Tjaarda Tyfoon 18 Nijinski M2 22 Poptaruters, RV. 176,5
8 Tiny Bouma Vienna Le Sursant 16 M2 22 Hanzeruiters, RV. 176
9 Simone Dijkstra Gizmo V 7 Oscar M2 22 Hanzeruiters, RV. 170,5
Oktjen Dijkstra Twirre S. J. 12 Mintse 384 M2 22 Hanzeruiters, RV. 170,5
11 Iris De Haan Donar 10 Discovery M2 22 Marruters, RV. De 169
12 Inge Westhof Hanna Fan De Praktykskoalle 16 Nanning 374 M2 22 Morraruters (HSF), RV. 160,5
13 Rikst Wind Bonbon 12 Upperville M2 22 Pikmarruters (HSF), RV. 158

 

Terug naar de top



BAAN 9 – Vrijdag 29-06-2018 Z1 + Z2 + ZZL dressuur – 1e proef

Ring 9
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:00

 

Z1/P-Z2/P, proef 29/25 (21 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging prc.
1 Margriet Koopmans – Wiersma Ide K.W. 8 Maurits 437 Z2 29 Water-poorters, RV. 67,794
2 Jeanine Krol Freddy 8 Lord Leatherdale Z1 25 Molenruiters, RV. 65,147
3 Ingrid Boelens Coco Gabanna 11 Florencio Z1 25 Kwintoruiters, RV. 63,971
4 Coby De Boer Doutzen 10 Johnson Z2 29 Lyts Bigjin, RV. 63,676
5 Susan Bouwman – Wind Egberdina’s Marjet 6 Bente 412 Z1 25 Linderuiters, RV. 63,529
6 Aalwina Melchers – Kok Dancela R 10 Special D Z2 29 Oorsprong, RV. 62,500
7 Juliën Beersma Cavallino 11 San Remo Z2 29 Halsbanruters, RV. 62,353
8 Danny Hauwert Brenda 12 Vaandrager Hbc Z2 29 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 62,206
9 Benjamin Bakker Haribo 6 Didando Z2 29 Haskelan, RV. 62,059
10 Andrea Van der Meer Bentley 12 Jazz Z1 25 Gaasterland, RV HSV 61,176
11 Anna-rikst Heeringa Flo-Yo 8 Special D Z1 25 Raerderhimrúters, RV. 60,735
12 Fokje Jonkman Eduardo 9 Florencio Z1 25 Morraruters (HSF), RV. 60,588
13 Margriet Van der Werf Enjoy B. 9 Carembar De Muze Z1 25 Hanzeruiters, RV. 60,294
14 Mariska Vriesema – Bergstra Brant 10 Ielke 382 Z1 25 Welleruters (HSF), RV. 60,000
15 Maaike Smit Elloise 9 Oscar Z1 25 Tjongerruiters, RV. 59,853
16 Astrid De Bruin Jetske ut it Leechlan 7 Dries Z1 25 Ruterwille, RV. 59,706
17 Petra Sijtsma – Visser Charisma 11 Johnson Z1 25 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 59,412
18 Pietie Van den Berg Janneke fan Wolsum 7 Tsjalle 454 Z1 25 Hanzeruiters, RV. 59,118
19 Andrea Van der Meer Follow Me 7 Floriscount H Z2 29 Gaasterland, RV HSV 56,912
20 Debra Wilcox flynn sternstunde 8 Z1 25 Welleruters (HSF), RV. 55,588
21 Annette Reitsma Carmen 11 Saffraan Z1 25 Halsbanruters, RV. 54,706
x Anita Schuurman Fargas 8 Painted Black Z1 25 Haskelan, RV. NG

ZZL/P, proef 33 (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging prc.
1 Anke Minnema Aronica 13 Saffraan ZZL 33 Welleruters (HSF), RV. 65,857
2 Joey Van de Grijp Veraline JC 16 Furore ZZL 33 Haskelan, RV. 61,571
3 Kim pernilla Alta Roos Stables Emit 9 Jazz ZZL 33 Haskelan, RV. 58,714
4 Pauline Wielsma Mindert V.d. Terpen 14 Rindert 406 ZZL 33 Welleruters (HSF), RV. 58,571
5 Marjolein Merkelbach Beau-pina 12 Trento B ZZL 33 Nienoord, RV. 56,714

 

Terug naar de top



BAAN 10 – Vrijdag 29-06-2018 Z1 + Z2 + ZZL dressuur – 2e proef

Ring 10
Datum: 29-06-2018
Aanvang: 17:10

 

Z1/P-Z2/P, proef 26/30 (19 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging prc.
1 Ingrid Boelens Coco Gabanna 11 Florencio Z1 26 Kwintoruiters, RV. 65,588
2 Benjamin Bakker Haribo 6 Didando Z2 30 Haskelan, RV. 64,118
3 Margriet Koopmans – Wiersma Ide K.W. 8 Maurits 437 Z2 30 Water-poorters, RV. 63,529
4 Fokje Jonkman Eduardo 9 Florencio Z1 26 Morraruters (HSF), RV. 62,353
5 Jeanine Krol Freddy 8 Lord Leatherdale Z1 26 Molenruiters, RV. 61,765
6 Aalwina Melchers – Kok Dancela R 10 Special D Z2 30 Oorsprong, RV. 61,324
7 Pietie Van den Berg Janneke fan Wolsum 7 Tsjalle 454 Z1 26 Hanzeruiters, RV. 61,029
8 Coby De Boer Doutzen 10 Johnson Z2 30 Lyts Bigjin, RV. 60,294
9 Juliën Beersma Cavallino 11 San Remo Z2 30 Halsbanruters, RV. 59,559
Susan Bouwman – Wind Egberdina’s Marjet 6 Bente 412 Z1 26 Linderuiters, RV. 59,559
11 Petra Sijtsma – Visser Charisma 11 Johnson Z1 26 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 59,412
Mariska Vriesema – Bergstra Brant 10 Ielke 382 Z1 26 Welleruters (HSF), RV. 59,412
13 Andrea Van der Meer Follow Me 7 Floriscount H Z2 30 Gaasterland, RV HSV 58,088
14 Anna-rikst Heeringa Flo-Yo 8 Special D Z1 26 Raerderhimrúters, RV. 57,500
15 Danny Hauwert Brenda 12 Vaandrager Hbc Z2 30 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 57,353
16 Maaike Smit Elloise 9 Oscar Z1 26 Tjongerruiters, RV. 56,912
17 Margriet Van der Werf Enjoy B. 9 Carembar De Muze Z1 26 Hanzeruiters, RV. 55,588
18 Annette Reitsma Carmen 11 Saffraan Z1 26 Halsbanruters, RV. 54,706
19 Debra Wilcox flynn sternstunde 8 Z1 26 Welleruters (HSF), RV. 50,588
x Anita Schuurman Fargas 8 Painted Black Z1 26 Haskelan, RV. NG
Andrea Van der Meer Bentley 12 Jazz Z1 26 Gaasterland, RV HSV NG

ZZL/P, proef 34 (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard lt Vader Kl. P.nr. Vereniging prc.
1 Anke Minnema Aronica 13 Saffraan ZZL 34 Welleruters (HSF), RV. 62,571
2 Kim pernilla Alta Roos Stables Emit 9 Jazz ZZL 34 Haskelan, RV. 59,286
3 Pauline Wielsma Mindert V.d. Terpen 14 Rindert 406 ZZL 34 Welleruters (HSF), RV. 59,000
4 Joey Van de Grijp Veraline JC 16 Furore ZZL 34 Haskelan, RV. 58,429
5 Marjolein Merkelbach Beau-pina 12 Trento B ZZL 34 Nienoord, RV. 55,143

 

Terug naar de top



Uitslagen springen paarden vrijdag 29 juni 2018

Lijst gemaakt op: 01-07-2018 21:42:38


Vrijdag 29-06-2018 L-M-Z-ZZ springen

Datum: 29-06-2018
Aanvang: 14:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Boersma, E.
Jury: Folkerts, L.
Jury: Cats, L.

 

L/P, 1e parcours (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Hildou Bootsma Fidurmie L Hanzeruiters, RV. 0   0 38,29
2 Tabitha Verburg Inea L Water-poorters, RV. 0   0 38,54
3 Maxime Van Andel Happyboera L Leeuwarden, RV. 4 71,21    
4 Anja Lyklema Highlight smh L Gaasterland, RV HSV 4 73,52
5 Maxime Van Andel VDL Iwyruso H L Leeuwarden, RV. 4 74,13
6 Anke – marije De Vries Iconyc L Molenruiters, RV. 4 75,39
7 Jildou Hofstee Falandro L Water-poorters, RV. 8 64,06
8 Adham Al Gharib Francois L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 24 66,03
x Adham Al Gharib Karthago De Cavron L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. Uit2
Tineke Hoekstra – Buijs Hurithmic Z L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. Uit11

L/P, 2e parcours (14 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Anke – marije De Vries Iconyc L Molenruiters, RV. 0 55,46    
2 Maxime Van Andel VDL Iwyruso H L Leeuwarden, RV. 0 57,89    
3 Age Flapper Impire N. L Tjongerruiters, RV. 0 59,56    
4 Age Flapper Interessant N. L Tjongerruiters, RV. 0 59,68    
5 Anja Lyklema Highlight smh L Gaasterland, RV HSV 0 60,00
6 Eeuw martha Fennema Hi Vivi JR L Postruters, RV. 0 61,94
7 Marijke Rosier Glamorous ella L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0 70,95
8 Maxime Van Andel Happyboera L Leeuwarden, RV. 4 59,87
9 Tineke Hoekstra – Buijs Hurithmic Z L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4 67,86
10 Hildou Bootsma Fidurmie L Hanzeruiters, RV. 4 70,95
11 Jildou Hofstee Falandro L Water-poorters, RV. 8 65,08
12 Daphne Leeuwen Floyd L Halsbanruters, RV. 8 70,24
13 Adham Al Gharib Francois L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 16 65,57
x Adham Al Gharib Karthago De Cavron L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. Uit11

M/P, 1e parcours (19 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Djura Eringa Hasta la Vista M Radboudruiters, RV. 0   0 32,28
2 Age Flapper Impire N. M Tjongerruiters, RV. 0   0 35,40
3 Djura Eringa Fox M Radboudruiters, RV. 0   0 38,53
4 Marijke Rosier Ivonne ella M Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0   4 39,49
5 Daphne Leeuwen Mr. Bojangles M Halsbanruters, RV. 0   8 36,49
6 Hanna De Vries Diamantina M Molenruiters, RV. 4 67,72
7 Thea Kooistra Festina M Hanzeruiters, RV. 4 70,34
8 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Habab d’orina M Survento Ruters, RV. 4 73,09
9 Age Flapper Interessant N. M Tjongerruiters, RV. 4 74,18
10 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Halina M Survento Ruters, RV. 4 74,69
11 Eeuw martha Fennema Hi Vivi JR M Postruters, RV. 4 76,95
12 Sjoukje Van der Werf Hanna balia smh M Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4 78,15
13 DaniÎlle Van der Veen Don Dero M Tally-ho, RV. 8 74,35
14 Marijke Rosier Glamorous ella M Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 8 75,66
15 Maxime Van Andel Gino-s M Leeuwarden, RV. 8 75,95
16 Daphne Leeuwen Floyd M Halsbanruters, RV. 9 82,28
17 Lydia Van der Sman floor M Veenruiters, RV. 12 71,74
18 Mia Ter Denge Cilvano D M Skansruters, RV. 21 98,63
19 Sjoerd Kommers Dalco VDL M Prins Auvergne, RV. 22 104,71
x Tineke Hoekstra – Buijs Mr. Blue Eye M Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. NG

M/P, 2e parcours (16 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Hyke Voorn Elisabeth Stables Ghanna M   0 61,77    
2 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Halina M Survento Ruters, RV. 0 64,14    
3 Sjoerd Kommers Dalco VDL M Prins Auvergne, RV. 0 74,39    
4 Marijke Rosier Ivonne ella M Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0 76,25    
5 Hanna De Vries Diamantina M Molenruiters, RV. 4 55,04
6 Djura Eringa Hasta la Vista M Radboudruiters, RV. 4 56,77
7 Daphne Leeuwen Mr. Bojangles M Halsbanruters, RV. 4 66,16
8 DaniÎlle Van der Veen Don Dero M Tally-ho, RV. 4 71,20
9 Maxime Van Andel Gino-s M Leeuwarden, RV. 4 71,69
10 Mia Ter Denge Cilvano D M Skansruters, RV. 4 76,28
11 Djura Eringa Fox M Radboudruiters, RV. 8 69,01
12 Thea Kooistra Festina M Hanzeruiters, RV. 8 71,94
x Auke Osinga Gilona ao M Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. Uit1
Sjoukje Van der Werf Hanna balia smh M Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. Vrijw
Romielle Van Tuyl Luimstra’s Habab d’orina M Survento Ruters, RV. Vrijw
Tabitha Verburg (HC) Baraka’s Eto’O M Water-poorters, RV. 0 80,73

Z/P-ZZ/P, 1e parcours (15 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Age Flapper ElÈge ZZ Tjongerruiters, RV. 0   0 34,86
2 Romielle Van Tuyl Estarina ZZ Survento Ruters, RV. 0   8 34,28
3 Auke Osinga Gilona ao Z Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0      
4 Anke – marije De Vries Numero’s Diamond Z Molenruiters, RV. 4 72,58    
5 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Hetarina Z Survento Ruters, RV. 4 74,11
6 Tabitha Verburg Baraka’s Eto’O Z Water-poorters, RV. 4 77,73
7 Marijke Rosier Gucci ella ZZ Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4 79,27
8 Hyke Voorn Elisabeth Stables Ghanna Z 8 72,85
9 Age Flapper Ewottie ZZ Tjongerruiters, RV. 8 74,63
10 Anke – marije De Vries Horses2fly Loro Piana Princesse Raye ZZ Molenruiters, RV. 8 74,93
11 Age Flapper Hurricane Z Tjongerruiters, RV. 8 76,50
12 Sjoerd Kommers Grandy vdl Z Prins Auvergne, RV. 8 79,18
13 Djura Eringa Eros Wh Z Radboudruiters, RV. 15 92,58
x Djura Eringa Gaitse Z Radboudruiters, RV. Uit1
Romielle Van Tuyl Luimstra’s Galina Z Survento Ruters, RV. Vrijw

Z/P-ZZ/P, 2e parcours (11 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Djura Eringa Eros Wh Z Radboudruiters, RV. 0 59,37    
2 Anke – marije De Vries Numero’s Diamond Z Molenruiters, RV. 0 59,91    
3 Sjoerd Kommers Grandy vdl Z Prins Auvergne, RV. 0 67,75    
4 Age Flapper Hurricane Z Tjongerruiters, RV. 0 6178
5 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Hetarina Z Survento Ruters, RV. 4 62,45
6 Age Flapper Ewottie ZZ Tjongerruiters, RV. 4 64,08
7 Anke – marije De Vries Horses2fly Loro Piana Princesse Raye ZZ Molenruiters, RV. 4 64,72
8 Romielle Van Tuyl Estarina ZZ Survento Ruters, RV. 8 61,29
9 Djura Eringa Gaitse Z Radboudruiters, RV. 8 62,01
10 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Galina Z Survento Ruters, RV. 8 69,74
11 Marijke Rosier Gucci ella Z Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 8 78,74
x Age Flapper ElÈge ZZ Tjongerruiters, RV. NG

 

Terug naar de top



Vrijdag 29-06-2018 BB + B springen

Datum: 29-06-2018
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Boersma, E.
Jury: Folkerts, L.
Jury: Cats, L.

 

BB90/P, 1e parcours (15 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 Melissa Kloosterman Joompels Se BB90 Marruters, RV. De 0 75,0
2 Annelies Yntema Cardinal v. Caluca BB90 Morraruters (HSF), RV. 0 74,0
3 Karin Flapper My Diamond Lady JH Z BB90 Lyts Bigjin, RV. 0 73,5
4 Sabine Eefting Indy BB90 Haskelan, RV. 0 73,0
5 Annet Bruinsma Belle V BB90 Hanzeruiters, RV. 0 72,5
6 Sanny Terpstra Ivan ST BB90 Leeuwarden, RV. 0 71,0
7 Janneke Huitema Casandro BB90 Haskelan, RV. 8 71,0
8 Gelbrich Jensma Hummer BB90 Molenruiters, RV. 12 68,0
9 Sabine Eefting Hydine BB90 Haskelan, RV. 18 68,5
10 Lyske Jacobi Arona BB90 Hanzeruiters, RV. 20 68,0
x Tessa Dijkstra Rodiela del Tavollo BB90 Hanzeruiters, RV. Uit11
Lian Bangma Victoria voor de Hoogkamp BB90 Gaasterland, RV HSV Uit2
Regina Leeuwen (HC) VIP BB90 Halsbanruters, RV. 0 75,0
Marijke Rosier (HC) Hummer BB90 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0
Regina Leeuwen (HC) Jus de Semika BB90 Halsbanruters, RV. 4 73,5

BB90/P, 2e parcours (17 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 Melissa Kloosterman Joompels Se BB90 Marruters, RV. De 0 77,5
2 Bente Van Dijk Helina du Forgeron BB90 Haskelan, RV. 0 70,5
3 Gelbrich Jensma Hummer BB90 Molenruiters, RV. 0 68,0
4 Annelies Yntema Cardinal v. Caluca BB90 Morraruters (HSF), RV. 4 73,5
5 Karin Flapper My Diamond Lady JH Z BB90 Lyts Bigjin, RV. 4 73,0
6 Sabine Eefting Indy BB90 Haskelan, RV. 4 70,5
7 Janneke Huitema Casandro BB90 Haskelan, RV. 5 72,5
8 Sabine Eefting Hydine BB90 Haskelan, RV. 8 72,5
Sanny Terpstra Ivan ST BB90 Leeuwarden, RV. 8 72,5
10 Lyske Jacobi Arona BB90 Hanzeruiters, RV. 8 68,0
11 Tessa Dijkstra Rodiela del Tavollo BB90 Hanzeruiters, RV. 9 68,0
12 Annet Bruinsma Belle V BB90 Hanzeruiters, RV. 11 70,5
x Lian Bangma Victoria voor de Hoogkamp BB90 Gaasterland, RV HSV Uit2
Marijke Rosier (HC) Hummer BB90 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0
Regina Leeuwen (HC) Jestri HBC BB90 Halsbanruters, RV. 0
Tabitha Verburg (HC) JONIETA BB90 Water-poorters, RV. 0
Regina Leeuwen (HC) Jus de Semika BB90 Halsbanruters, RV. 4

B/P, 1e parcours (25 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 Nynke Van der Wal Fayrouche B Tjongerruiters, RV. 0 71,0
2 Doutzen Idsardi A7 Makelaars Gatidin B Mennoruiters, RV. 0 70,5
3 Janny De Vries Red Classic B Hanzeruiters, RV. 0 70,0
4 Jeanine De Koning Hayley B Haskelan, RV. 0 68,5
5 Iris Vinkx Fela Z B Gaasterland, RV HSV 0 68,0
6 Renske Geertman Gipsy lady smh B Drakoruters, RV. 0 67,5
7 Tinie De Jong – De Jong Circe Ps B Haskelan, RV. 0 63,0
8 Erik Kuperus hallelujah B Gaasterland, RV HSV 0 61,0
9 Maxime Van Andel Caramba VDL B Leeuwarden, RV. 4 77,0
10 Denny Olde agterhuis J B Ruterwille, RV. 4 75,0
11 Kim Falkena Joli-Anea O.A. B Gaasterland, RV HSV 4 70,0
12 Sjoukje Van der Werf Je Reviens Quidam B Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4 68,0
13 Renske Geertman Joshua Smh B Drakoruters, RV. 4 67,5
14 Annica Laagland Havana B Morraruters (HSF), RV. 8 67,5
Elbrich De Jong Hello Heraya B Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 8 67,5
16 Bente Van Dijk Helina du Forgeron B Haskelan, RV. 8 66,0
17 Lieneke Yntema Favoriet B Hjouwer (HSV), RV. De 8 65,5
18 Kim Falkena Jeetjemina B Gaasterland, RV HSV 12 68,0
x Melissa Kloosterman Evaniki B Marruters, RV. De NG
Tabitha Verburg (HC) JONIETA B Water-poorters, RV. 0
Regina Leeuwen (HC) Jestri HBC B Halsbanruters, RV. 0
Tabitha Verburg (HC) Jarrant Ÿt Frankryk B Water-poorters, RV. 0
Tonny Leeuwen (HC) Hashtag B Halsbanruters, RV. 1
Tabitha Verburg (HC) Jirocco Ÿt Frankryk B Water-poorters, RV. 4
Pytsje Van der Heide (HC) Jq B Gaasterland, RV HSV 4
Martine Gramsbergen – Hoekstra (HC) Iriska B B Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4

B/P, 2e parcours (24 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 Nynke Van der Wal Fayrouche B Tjongerruiters, RV. 0 77,0
2 Kim Falkena Joli-Anea O.A. B Gaasterland, RV HSV 0 75,0
3 Francine Elzinga Florinda B Survento Ruters, RV. 0 73,0
4 Renske Geertman Gipsy lady smh B Drakoruters, RV. 0 70,5
5 Doutzen Idsardi A7 Makelaars Gatidin B Mennoruiters, RV. 0 70,0
6 Annica Laagland Havana B Morraruters (HSF), RV. 0 67,5
7 Elbrich De Jong Hello Heraya B Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0 66,0
8 Iris Vinkx Fela Z B Gaasterland, RV HSV 0 65,5
9 Tinie De Jong – De Jong Circe Ps B Haskelan, RV. 0 63,0
10 Erik Kuperus hallelujah B Gaasterland, RV HSV 0 61,0
11 Denny Olde agterhuis J B Ruterwille, RV. 4 75,5
12 Maxime Van Andel Caramba VDL B Leeuwarden, RV. 4 74,0
13 Jeanine De Koning Hayley B Haskelan, RV. 4 73,0
14 Nynke De Jong Crunch B Haskelan, RV. 4 70,0
15 Janny De Vries Red Classic B Hanzeruiters, RV. 4 67,5
16 Sjoukje Van der Werf Je Reviens Quidam B Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 8 72,5
17 Renske Geertman Joshua Smh B Drakoruters, RV. 8 65,5
18 Lieneke Yntema Favoriet B Hjouwer (HSV), RV. De 8 63,0
19 Kim Falkena Jeetjemina B Gaasterland, RV HSV 18 67,5
x Melissa Kloosterman Evaniki B Marruters, RV. De NG
Martine Gramsbergen – Hoekstra (HC) Iriska B B Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0
Martine Gramsbergen – Hoekstra (HC) Gerri iii B Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0
Regina Leeuwen (HC) Ilmar Hbc B Halsbanruters, RV. 0
Pytsje Van der Heide (HC) Jq B Gaasterland, RV HSV 4
Tonny Leeuwen (HC) Hashtag B Halsbanruters, RV. 10
Tabitha Verburg (HC) Jirocco Ÿt Frankryk B Water-poorters, RV. NG
Tabitha Verburg (HC) Jarrant Ÿt Frankryk B Water-poorters, RV. NG

 

Terug naar de top



Vrijdag 29-06-2018 L springen 2e groep

Datum: 29-06-2018
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Boersma, E.
Jury: Folkerts, L.
Jury: Cats, L.

 

L/P, 1e parcours (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Martine Gramsbergen – Hoekstra Diva L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0   0 35,95
2 Martine Hylkema Highlander L Hanzeruiters, RV. 0   0 38,70
3 Stephanie Van Delft Elandro L Hanzeruiters, RV. 0   4 33,86
4 Regina Leeuwen Jaspis HBC L Halsbanruters, RV. 0
5 Ylse marleen Dijkstra Ecassini Boy L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4 70,98
6 Martine Gramsbergen – Hoekstra Gerri iii L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4 76,39
7 Sophie Postma Bl¯f L Boeyenkamp, Hippisch Centrum 5 78,84
8 Nynke De Jong Crunch L Haskelan, RV. 8 66,98
9 Regina Leeuwen Ilmar Hbc L Halsbanruters, RV. 9 78,89
10 Francine Elzinga Florinda L Survento Ruters, RV. 12 74,57
x Gerrit jan Olde agterhuis Big Obelix L Skansruters, RV. Uit11
Baukje Meijer Gamba girl L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. Uit12

L/P, 2e parcours (6 combinaties)

Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Stephanie Van Delft Elandro L Hanzeruiters, RV. 0 55,78    
2 Sophie Postma Bl¯f L Boeyenkamp, Hippisch Centrum 0 64,20    
3 Martine Gramsbergen – Hoekstra Diva L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 4 70,80
4 Martine Hylkema Highlander L Hanzeruiters, RV. 4 72,80
5 Gerrit jan Olde agterhuis Big Obelix L Skansruters, RV. 8 63,84
x Ylse marleen Dijkstra Ecassini Boy L Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. Vrijw
Regina Leeuwen Jaspis HBC L Halsbanruters, RV. NG

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)