Uitslag vrijdag 28 juni 2019

Uitslagen
Bijgaand de uitslag van vrijdag 28-6-2019.

Dank voor jullie deelname en graag tot ziens op onze volgende Heamiel Concours.

Lijst gemaakt op: 29-06-2019 17:04:20


Baan 1 vr. 28-06-2019 B dressuur – 1e proef

Ring 1
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:30

B/P, proef 5 (20 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Jojanneke DierssenLobke fan’e SleattemarM8Andries 415B5Molenruiters, RV.202,5
2Dominique JanssenCoco GabannaR12FlorencioB5Kwintoruiters, RV.199,5
3Marie PostmaJ’AdoreR5UphillB5Morraruters (HSF), RV.196
4Yvonne BoonstraUilkje B.LM5Tsjalle 454B5Hanzeruiters, RV.189,5
5Agnes JonkerGrandoR8AndrettiB5Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.188,5
 
6Klaaske EekmaBoukje fan HylpenM11Wierd 409B5Morraruters (HSF), RV.188
7Berber V.d. MeerWilco van de Egberdiena HoeveR4Tjardo V.B5Jelgersmaruiters, RV.186,5
8Anna ZeldenthuisTrenskeM13Andries 415B5Water-poorters, RV.186,5
9Margreet JansenKvikstepsR7CarmenB5Waardruiters, RV.184,5
10Gerbrich TalsmaZenith RSH4Tsjalle 454B5Hanzeruiters, RV.184
11Douwina ReinsmaTeatske fan de gysbert japicxM5Andries 415B5Welleruters (HSF), RV.180
12Angelique Haas – JongbloedVinceR5Epke474B5Welleruters (HSF), RV.179,5
13Christina WiersmaBalanceM13UppervilleB5Welleruters (HSF), RV.177,5
14Angela HoekmanGosseR9Stendert 447B5Hjouwer (HSV), RV. De175
15Evelien ReinsmaWytske-Hanna Fan BoniastateM4Bartele 472B5Halsbanruters, RV.174,5
16Ylse Veldmanhiskia fan iensM9Tsjalke 397B5Stoeterij Horsea173,5
17Alma StuutKarel Fan Sathe De HoekR16RiemerB5Hanzeruiters, RV.173
18Loïs Van DillenJelleR5Vader OnbekendB5Terschellinger Ruiters, RV.169,5
19Anke NoordmansFimkeM10Harmen 424B5Welleruters (HSF), RV.167
20Amanda CazemierHavenmeesterR7BuwaldaB5Noorddrentse Rij- en Jachtvereniging, RV.164,5

Terug naar de top

Baan 2 vr. 28-06-2019 B dressuur – 2e proef

Ring 2
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:38

B/P, proef 6 (19 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Marie PostmaJ’AdoreR5UphillB6Morraruters (HSF), RV.198,5
2Dominique JanssenCoco GabannaR12FlorencioB6Kwintoruiters, RV.197
3Jojanneke DierssenLobke fan’e SleattemarM8Andries 415B6Molenruiters, RV.196,5
4Yvonne BoonstraUilkje B.LM5Tsjalle 454B6Hanzeruiters, RV.193
5Gerbrich TalsmaZenith RSH4Tsjalle 454B6Hanzeruiters, RV.191,5
 
6Berber V.d. MeerWilco van de Egberdiena HoeveR4Tjardo V.B6Jelgersmaruiters, RV.190
7Agnes JonkerGrandoR8AndrettiB6Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.187
8Angelique Haas – JongbloedVinceR5Epke474B6Welleruters (HSF), RV.186
9Loïs Van DillenJelleR5Vader OnbekendB6Terschellinger Ruiters, RV.182
10Klaaske EekmaBoukje fan HylpenM11Wierd 409B6Morraruters (HSF), RV.182
 Evelien ReinsmaWytske-Hanna Fan BoniastateM4Bartele 472B6Halsbanruters, RV.182
12Margreet JansenKvikstepsR7CarmenB6Waardruiters, RV.182
 Angela HoekmanGosseR9Stendert 447B6Hjouwer (HSV), RV. De182
14Amanda CazemierHavenmeesterR7BuwaldaB6Noorddrentse Rij- en Jachtvereniging, RV.182
15Ylse Veldmanhiskia fan iensM9Tsjalke 397B6Stoeterij Horsea177
16Douwina ReinsmaTeatske fan de gysbert japicxM5Andries 415B6Welleruters (HSF), RV.175,5
17Anna ZeldenthuisTrenskeM13Andries 415B6Water-poorters, RV.175,5
18Alma StuutKarel Fan Sathe De HoekR16RiemerB6Hanzeruiters, RV.166,5
19Christina WiersmaBalanceM13UppervilleB6Welleruters (HSF), RV.165
xMinke SikmaMaaikeM5ElgarB6Hanzeruiters, RV.NG

Terug naar de top

Baan 3 vr. 28-06-2019 L1 dressuur – 1e proef

Ring 3
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:30

L1/P, proef 9 (24 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Iris VinkxThirsa Fan Jentsje’s PleatsM5Michiel 442L19Gaasterland, RV HSV202,5
2Iris BosmaIggy Pop JBR6OscarL19Halsbanruters, RV.199
3Elisabeth Jikky PisoFalkoR9SorentoL19Hanzeruiters, RV.198,5
4Femke NieuwenhuisWise Guy’s TychoR9L19Welleruters (HSF), RV.196
5Femke NautaIris van de MarneM9Norbert 444L19Hanzeruiters, RV.191
6Klaske JonkmanWillem KJH4Onne 376L19Morraruters (HSF), RV.187
 
7Berber De WitJarno ZR5LexiconL19Morraruters (HSF), RV.185
8Annigje JacobiKlousseauR4RousseauL19Hanzeruiters, RV.183,5
9Tessa DijkstraRodiela del TavolloM12CamperoL19Hanzeruiters, RV.183
10Elbrich SlobYfke   L19 182
11Douwina RijpkemaFlorijn F. BeabuorrenM18Jasper 366L19Hanzeruiters, RV.181
12Janneke Ten HoorPJ’s MaykeM15Tsjerk 328L19Sneek, Ruitersportcentrum180
13Loïs Van DillenRockyR6Tsjalle 454L19Terschellinger Ruiters, RV.178,5
 Lieneke YntemaFavorietM9AmadeusL19Hjouwer (HSV), RV. De178,5
15Nadine ReinsmaGoldeneyeM8SandreoL19Water-poorters, RV.177
16Ellen BreimerGrand pierre bH8Quasimodo ZL19Water-poorters, RV.176,5
17Joke TjaardaTeatske Fan ‘e PikesylM13Fetse349L19Poptaruters, RV.175
18Nancy TilstraAester AnetevkaM11De Goede Ree Now Or NeverL19Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.174,5
 Fabiënne DirksSatisfaction GuaranteedM8Vader OnbekendL19Sneek, Ruitersportcentrum174,5
20Jolanda BoumaGilettaM8Carosso VdlL19Morraruters (HSF), RV.174
21Marrit Van der ValkGentlerose van de stokhorstM8OscarL19Donia’s, RV.169,5
22Posthuma – StraatsmaWirwar HpsM16EquadorL19Welleruters (HSF), RV.167,5
23Antje KuikenGeishaM8CamaroL19Water-poorters, RV.166
xSamantha LooijengaFuryR5Vader OnbekendL19Stoeterij HorseaVrijw

Terug naar de top

Baan 4 vr. 28-06-2019 L1 dressuur – 2e proef

Ring 4
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:38

L1/P, proef 10 (25 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Jinke KoopmansSpecial BoyR6SorentoL110Water-poorters, RV.220
2Iris BosmaIggy Pop JBR6OscarL110Halsbanruters, RV.214
3Klaske JonkmanWillem KJH4Onne 376L110Morraruters (HSF), RV.203
4Femke NieuwenhuisWise Guy’s TychoR9L110Welleruters (HSF), RV.200
5Tessa DijkstraRodiela del TavolloM12CamperoL110Hanzeruiters, RV.194
6Iris VinkxThirsa Fan Jentsje’s PleatsM5Michiel 442L110Gaasterland, RV HSV187,5
7Ellen BreimerGrand pierre bH8Quasimodo ZL110Water-poorters, RV.185,5
 Janneke Ten HoorPJ’s MaykeM15Tsjerk 328L110Sneek, Ruitersportcentrum185,5
 
9Elisabeth Jikky PisoFalkoR9SorentoL110Hanzeruiters, RV.183
10Elbrich SlobYfke   L110 182
11Nadine ReinsmaGoldeneyeM8SandreoL110Water-poorters, RV.182
12Femke NautaIris van de MarneM9Norbert 444L110Hanzeruiters, RV.182
13Berber De WitJarno ZR5LexiconL110Morraruters (HSF), RV.180
14Lieneke YntemaFavorietM9AmadeusL110Hjouwer (HSV), RV. De179
15Annigje JacobiKlousseauR4RousseauL110Hanzeruiters, RV.178,5
 Jolanda BoumaGilettaM8Carosso VdlL110Morraruters (HSF), RV.178,5
 Marrit Van der ValkGentlerose van de stokhorstM8OscarL110Donia’s, RV.178,5
18Nancy TilstraAester AnetevkaM11De Goede Ree Now Or NeverL110Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.176
19Loïs Van DillenRockyR6Tsjalle 454L110Terschellinger Ruiters, RV.175,5
20Douwina RijpkemaFlorijn F. BeabuorrenM18Jasper 366L110Hanzeruiters, RV.173,5
21Antje KuikenGeishaM8CamaroL110Water-poorters, RV.172
22Joke TjaardaTeatske Fan ‘e PikesylM13Fetse349L110Poptaruters, RV.170,5
23Fabiënne DirksSatisfaction GuaranteedM8Vader OnbekendL110Sneek, Ruitersportcentrum169
24Samantha LooijengaFuryR5Vader OnbekendL110Stoeterij Horsea167
25Posthuma – StraatsmaWirwar HpsM16EquadorL110Welleruters (HSF), RV.165,5

Terug naar de top

Baan 5 vr. 28-06-2019 L2 dressuur – 1e proef

Ring 5
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:30

L2/P, proef 13 (18 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Monique MaurixApple Queen-stronaM14QuattroL213Kwintoruiters, RV.196
2Pietie Van den BergSusanneM6Norbert 444L213Hanzeruiters, RV.194,5
3Jacqueline FlohrAlena OM14KarandasjL213Sneek, Ruitersportcentrum192
4Kenna BakkerKryptoniteH4GlamourdaleL213Morraruters (HSF), RV.191,5
5Jantine KonstGalandroM8SandreoL213Morraruters (HSF), RV.189,5
 
6Kenna BakkerZara fan Up to Date KBM4Tsjalle 454L213Morraruters (HSF), RV.189
7Stephanie DonkerbroekRenka’s BoyR9Quido du GoutierL213Water-poorters, RV.187,5
8Baukje Tinie BoumaSiboR10VitensL213Morraruters (HSF), RV.186,5
9Sabien MollemaHayley   L213 183
10Romée BruinZaraM10Carolus IIL213Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.180,5
11Annemarie BoumaGamorkusH8PacificL213Morraruters (HSF), RV.180,5
12Ilse MeerdingPromiseM15Raise You TimeL213Waardruiters, RV.178,5
13Danique Van DillenDynou Fan ‘e BeijemastateM10Ulke 338L213Hanzeruiters, RV.174
14Ruurdsje afke PosthumaUnlimitedR18Hold Up PremierL213Welleruters (HSF), RV.172,5
15Ytsje ReitsmaNieske Fan It HiemM15Beart 411L213Waardruiters, RV.171,5
16Anneke Van der Staal – HoekstraDjurreR10Harmen 424L213Raerderhimrúters, RV.171,5
17Ellen KalkmanWazimuthka K ZM10What A Kashmir KL213Sneek, Ruitersportcentrum171
18Marjolein SieslingfieraM9ZhivagoL213Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.168

Terug naar de top

Baan 6 vr. 28-06-2019 L2 dressuur – 2e proef

Ring 6
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:40

L2/P, proef 14 (18 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Kenna BakkerKryptoniteH4GlamourdaleL214Morraruters (HSF), RV.217
2Monique MaurixApple Queen-stronaM14QuattroL214Kwintoruiters, RV.215,5
3Kenna BakkerZara fan Up to Date KBM4Tsjalle 454L214Morraruters (HSF), RV.198
 Jantine KonstGalandroM8SandreoL214Morraruters (HSF), RV.198
5Anneke Van der Staal – HoekstraDjurreR10Harmen 424L214Raerderhimrúters, RV.196
 
6Romée BruinZaraM10Carolus IIL214Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.193,5
7Sabien MollemaHayley   L214 191
8Ilse MeerdingPromiseM15Raise You TimeL214Waardruiters, RV.190
9Pietie Van den BergSusanneM6Norbert 444L214Hanzeruiters, RV.189
10Jacqueline FlohrAlena OM14KarandasjL214Sneek, Ruitersportcentrum186
11Ellen KalkmanWazimuthka K ZM10What A Kashmir KL214Sneek, Ruitersportcentrum186
12Annemarie BoumaGamorkusH8PacificL214Morraruters (HSF), RV.184,5
13Stephanie DonkerbroekRenka’s BoyR9Quido du GoutierL214Water-poorters, RV.184
14Danique Van DillenDynou Fan ‘e BeijemastateM10Ulke 338L214Hanzeruiters, RV.181,5
15Ruurdsje afke PosthumaUnlimitedR18Hold Up PremierL214Welleruters (HSF), RV.177,5
16Baukje Tinie BoumaSiboR10VitensL214Morraruters (HSF), RV.176,5
17Ytsje ReitsmaNieske Fan It HiemM15Beart 411L214Waardruiters, RV.174
18Marjolein SieslingfieraM9ZhivagoL214Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.166,5

Terug naar de top

Baan 7 vr. 28-06-2019 M1 + M2 dressuur – 1e proef

Ring 7
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:30

M1/P, proef 17 (16 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Tina De JongIl Divo JDR6Don DariusM117Hanzeruiters, RV.204
2Manon JansenDe Merskens Beaujolais fan é BeijemastateR5BordeauxM117Stoeterij Horsea201,5
3Leonie EvinkUlbe 506H5Anders 451M117Radboudruiters, RV.195,5
4Yvonne HorjusReintje fan ‘e GoëngamiedenM6Tjalbert 460M117Lyts Bigjin, RV.188,5
 
5Jolanda AdemaOakland Lucky StarM12Gwenllan BrynleM117Hanzeruiters, RV.188
6Jessica HodelHeroe del voceR7VoiceM117Stoeterij Horsea187
7Gerda RekkerLynn Grey BelleM8M117Jelgersmaruiters, RV.184,5
8Corinne HuizingaSiard Romke CHR6Rindert 406M117Stoeterij Horsea183,5
9Sanne RauwerdaHow Do You DoR7Supério (Sisocco)M117Trynwâlden, RV.183,5
10Stephanie DelftJanneke van de MeikadeM8Uldrik 457M117Hanzeruiters, RV.180,5
11Pauline De JongRixt Fan WiardastateM6Beart 411M117Skarruters Hemrik e.o., RV.180
12Ellen Edelenbos – VenekampEster V.M10Tsjabring 429M117Hanzeruiters, RV.180
 Lobke WalingaHachilaM7Lord LeatherdaleM117Hanzeruiters, RV.180
14Ferrina BijmanJelcoR8Maurits 437M117Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.178
15Hester BootsmaFirenzeR9AmpèreM117Hanzeruiters, RV.177,5
16Hester Van der ValkBellecatrasse TexelM13Krack CM117Donia’s, RV.161
xPietie Van den BergSil v.d. WijzendR6Norbert 444M117Hanzeruiters, RV. 

M2/P, proef 21 (8 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Marijke AndriessenFlandriaM9Cornet’s PrinzM221Terschellinger Ruiters, RV.193
2Tryntsje Van GosligaHeidehof’s AlinaM7Brouwershaven’s Diamond HitM221Hanzeruiters, RV.191,5
 
3Jesca LootsmaFinishing TouchM9UphillM221Hanzeruiters, RV.189,5
4Esmée HoogeveenMGPNGP Hedwich fan de GreidpleatsM9Wobke 403M221Stoeterij Horsea189,5
5Iris van der WalHeavenlyM7CamorkusM221Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.187,5
6Jellie Van der GalienharmonieM7Carlton Hill VDLM221Molenruiters, RV.184
7Hilde MensenCasiliosR12Tenerife VdlM221Hanzeruiters, RV.182
8Loes Van der LeestRockyR6Tsjalle 454M221Terschellinger Ruiters, RV.181,5

Terug naar de top

Baan 8 vr. 28-06-2019 M1 + M2 dressuur – 2e proef

Ring 8
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 17:38

M1/P, proef 18 (16 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Leonie EvinkUlbe 506H5Anders 451M118Radboudruiters, RV.194
2Tina De JongIl Divo JDR6Don DariusM118Hanzeruiters, RV.193
3Yvonne HorjusReintje fan ‘e GoëngamiedenM6Tjalbert 460M118Lyts Bigjin, RV.190
4Manon JansenDe Merskens Beaujolais fan é BeijemastateR5BordeauxM118Stoeterij Horsea180,5
 
5Sanne RauwerdaHow Do You DoR7Supério (Sisocco)M118Trynwâlden, RV.180,5
 Ellen Edelenbos – VenekampEster V.M10Tsjabring 429M118Hanzeruiters, RV.180,5
7Corinne HuizingaSiard Romke CHR6Rindert 406M118Stoeterij Horsea179,5
 Lobke WalingaHachilaM7Lord LeatherdaleM118Hanzeruiters, RV.179,5
9Hester Van der ValkBellecatrasse TexelM13Krack CM118Donia’s, RV.178,5
10Ferrina BijmanJelcoR8Maurits 437M118Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.178,5
11Jessica HodelHeroe del voceR7VoiceM118Stoeterij Horsea177,5
12Hester BootsmaFirenzeR9AmpèreM118Hanzeruiters, RV.176,5
13Jolanda AdemaOakland Lucky StarM12Gwenllan BrynleM118Hanzeruiters, RV.176
14Stephanie DelftJanneke van de MeikadeM8Uldrik 457M118Hanzeruiters, RV.173
15Gerda RekkerLynn Grey BelleM8M118Jelgersmaruiters, RV.168
16Pauline De JongRixt Fan WiardastateM6Beart 411M118Skarruters Hemrik e.o., RV.157,5

M2/P, proef 22 (8 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Marijke AndriessenFlandriaM9Cornet’s PrinzM222Terschellinger Ruiters, RV.183
2Loes Van der LeestRockyR6Tsjalle 454M222Terschellinger Ruiters, RV.182
 
3Jesca LootsmaFinishing TouchM9UphillM222Hanzeruiters, RV.182
4Jellie Van der GalienharmonieM7Carlton Hill VDLM222Molenruiters, RV.180,5
5Tryntsje Van GosligaHeidehof’s AlinaM7Brouwershaven’s Diamond HitM222Hanzeruiters, RV.180
6Esmée HoogeveenMGPNGP Hedwich fan de GreidpleatsM9Wobke 403M222Stoeterij Horsea178
7Hilde MensenCasiliosR12Tenerife VdlM222Hanzeruiters, RV.176,5
8Iris van der WalHeavenlyM7CamorkusM222Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.169,5

Terug naar de top

Baan 9 vr. 28-06-2019 Z1 + Z2 + ZZL dressuur – 1e proef

Ring 9
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 18:00

Z1/P, proef 25 (9 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingprc.
1Gerjanne BijkerBellerite BM13Dream Of GloryZ125Haskelan, RV.61,620
2Anneloes VerstraatenZidane DbiR15FlemminghZ125Lyts Bigjin, RV.60,290
3Amber HoogeveenMGPNGP Nina fan Up to DateM7Anders 451Z125Stoeterij Horsea57,790
 
4Lotte NefkensHorsea’s HieronymusR7Bretton WoodsZ125Stoeterij Horsea57,350
5Annette ReitsmaCarmenM12SaffraanZ125Halsbanruters, RV.56,760
6Nynke Vaatstra – BoumaNane 492H7Wimer 461Z125Boarnruters, RV.56,470
7Femke Van der VeldeDanza FarfallaM12Don Lauries HitZ125Hanzeruiters, RV.56,470
8Femke BoonstraDiamara VDLM11Contendro IZ125Oorsprong, RV.53,530
9Lotte NefkensInfinity JsR6Dream BoyZ125Stoeterij Horsea52,650

Z2/P-ZZL/P, proef 33/29 (8 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingprc.
1Sandra VerhoefFerrarieR9TangoZZL33Ruterwille, RV.65,000
2Margriet Koopmans – WiersmaIde K.W.H9Maurits 437ZZL33Water-poorters, RV.64,710
 
3Coby De BoerDoutzenM11JohnsonZ229Lyts Bigjin, RV.62,060
4Kenna BakkerI am SpecialM6Dream BoyZ229Morraruters (HSF), RV.61,320
5Pauline WielsmaMindert V.d. TerpenR15Rindert 406ZZL33Welleruters (HSF), RV.59,000
6Margriet Van der WerfEnjoy B.R10Carembar De MuzeZ229Hanzeruiters, RV.58,820
7Brigitte charissa MollemaNoranR15Z229Water-poorters, RV.56,470
8Gerbrig BosmaGoya-Odette BM8Belissimo MZZL33Water-poorters, RV.56,000

Terug naar de top

Baan 10 vr. 28-06-2019 Z1 + Z2 + ZZL dressuur – 2e proef

Ring 10
Datum: 28-06-2019
Aanvang: 18:10

Z1/P, proef 26 (9 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingprc.
1Anneloes VerstraatenZidane DbiR15FlemminghZ126Lyts Bigjin, RV.61,618
2Gerjanne BijkerBellerite BM13Dream Of GloryZ126Haskelan, RV.60,441
3Femke Van der VeldeDanza FarfallaM12Don Lauries HitZ126Hanzeruiters, RV.59,118
 
4Lotte NefkensHorsea’s HieronymusR7Bretton WoodsZ126Stoeterij Horsea58,824
5Femke BoonstraDiamara VDLM11Contendro IZ126Oorsprong, RV.57,794
6Annette ReitsmaCarmenM12SaffraanZ126Halsbanruters, RV.56,912
7Nynke Vaatstra – BoumaNane 492H7Wimer 461Z126Boarnruters, RV.54,412
8Amber HoogeveenMGPNGP Nina fan Up to DateM7Anders 451Z126Stoeterij Horsea53,824
xLotte NefkensInfinity JsR6Dream BoyZ126Stoeterij HorseaVrijw

Z2/P-ZZL/P, proef 34/30 (9 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingprc.
1Margriet Koopmans – WiersmaIde K.W.H9Maurits 437ZZL34Water-poorters, RV.64,571
 Sandra VerhoefFerrarieR9TangoZZL34Ruterwille, RV.64,571
3Coby De BoerDoutzenM11JohnsonZ230Lyts Bigjin, RV.63,088
 
4Margriet Van der WerfEnjoy B.R10Carembar De MuzeZ230Hanzeruiters, RV.62,059
5Gerbrig BosmaGoya-Odette BM8Belissimo MZZL34Water-poorters, RV.62,000
6Ingrid BoelensCoco GabannaR12FlorencioZ230Kwintoruiters, RV.60,294
7Pauline WielsmaMindert V.d. TerpenR15Rindert 406ZZL34Welleruters (HSF), RV.57,714
8Brigitte charissa MollemaNoranR15Z230Water-poorters, RV.56,618
xKenna BakkerI am SpecialM6Dream BoyZ230Morraruters (HSF), RV.Vrijw

Terug naar de top

Vr. 28-06-2019 L-M-Z-ZZ springen

Datum: 28-06-2019
Aanvang: 13:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

L/P, 1e parcours (28 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Pytsje Van der HeideJqM5Glasgow-w Vh MerelsnestL1eGaasterland, RV HSV0 038,27
2Romielle Van TuylLuimstra’s IdorinaM6Quasimodo Vd MolendreefL1eSurvento Ruters, RV.0 038,58
3Arjanne BrinkhoffJointH5CanabisL1eTjongerruiters, RV.0 039,47
4Melissa KloostermanGoldenM8Arezzo VDLL1eMarruters, RV. De0 039,73
5Rink-jan DijkstraJ.LewandowskiR5Cyrano Vdv ZL1eTjongerruiters, RV.0 040,38
6Cilia JonkerIvano BlueR6Zirocco BlueL1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.0 041,20
7Marriet Smit – HoekstraWadro’s HigginsR7SpartacusL1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.0 042,54
 
8Nynke Van der WalFayroucheM9Van GoghL1eTjongerruiters, RV.0 043,03
9Elina De JongJust MeH5Europe RvL1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.0 045,25
10Martin SterkJubelineM5Glasgow-w Vh MerelsnestL1eScheeneruiters, RV.0 441,49
11Rink-jan DijkstraJust do itH5Harley VdlL1eTjongerruiters, RV.0 443,68
12Helina CazemierHenco’s Ivane HCM6Glasgow-w Vh MerelsnestL1eRadboudruiters, RV.0 847,21
13Jose Ignacio RosalIt’s a young BaloubetH6Balobet du Rouet X-5892L1eLeeuwarden, RV.0   
14Jan-siebren DuivenArcoH14FlemminghL1eHanzeruiters, RV.464,30  
15Kim FalkenaJeetjeminaM5Harley VdlL1eGaasterland, RV HSV469,93  
16Kim SpinderJackpot J.P.M5Dallas VDLL1eHeideruters, RV.470,69  
17Sabine EeftingIndyM6Dakar VDLL1eHaskelan, RV.472,92  
18Regina LeeuwenJames BrownH5CharismaL1eHalsbanruters, RV.476,23  
19Anouk MulderChardonnay   L1e 871,37  
20Hans de VriesJe T’AdoreR5UblescoL1eIt Bytling, RV.877,76  
21Rink-jan DijkstraKM Calisto WhiteR5CantolarL1eTjongerruiters, RV.994,19  
22Oscar BrouwerArrowR14MatterhornL1eMolenruiters, RV.1082,56  
23Melissa KloostermanJoompels SeH5Namelus RL1eMarruters, RV. De11103,53  
24Henny CoremansHenco’s Hashmarita   L1eRadboudruiters, RV.1274,72  
25James robert BillingtonJucatanH5Carrera VDLL1eLeeuwarden, RV.14114,29  
26Jesper BeukersWhispering The WildR16FlemminghL1eDuinridders, RV.23104,44  
27Henny CoremansHighnessM7Chello Ill VDLL1eRadboudruiters, RV.29127,02  
xAnne murk OkkemaElineM10VeronL1eHalsbanruters, RV.Vrijw   

L/P, 2e parcours (29 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Pytsje Van der HeideJqM5Glasgow-w Vh MerelsnestL2eGaasterland, RV HSV056,57  
2Rink-jan DijkstraJust do itH5Harley VdlL2eTjongerruiters, RV.060,14  
3Melissa KloostermanGoldenM8Arezzo VDLL2eMarruters, RV. De061,68  
4Marriet Smit – HoekstraWadro’s HigginsR7SpartacusL2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.065,56  
5Rink-jan DijkstraJ.LewandowskiR5Cyrano Vdv ZL2eTjongerruiters, RV.066,85  
6Melissa KloostermanJoompels SeH5Namelus RL2eMarruters, RV. De073,12  
7Regina LeeuwenJaspis HBCR5Alicante HBCL2eHalsbanruters, RV.073,77  
8Jose Ignacio RosalIt’s a young BaloubetH6Balobet du Rouet X-5892L2eLeeuwarden, RV.0   
 
9James robert BillingtonJucatanH5Carrera VDLL2eLeeuwarden, RV.387,75  
10Arjanne BrinkhoffJointH5CanabisL2eTjongerruiters, RV.461,34  
11Nynke Van der WalFayroucheM9Van GoghL2eTjongerruiters, RV.462,92  
12Romielle Van TuylLuimstra’s IdorinaM6Quasimodo Vd MolendreefL2eSurvento Ruters, RV.464,05  
13Cilia JonkerIvano BlueR6Zirocco BlueL2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.464,35  
14Henny CoremansHighnessM7Chello Ill VDLL2eRadboudruiters, RV.467,00  
15Henny CoremansHuubH7Crespo VDLL2eRadboudruiters, RV.468,40  
16Kim SpinderJackpot J.P.M5Dallas VDLL2eHeideruters, RV.468,50  
17Elina De JongJust MeH5Europe RvL2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.469,56  
18Rink-jan DijkstraKM Calisto WhiteR5CantolarL2eTjongerruiters, RV.470,59  
19Helina CazemierHenco’s Ivane HCM6Glasgow-w Vh MerelsnestL2eRadboudruiters, RV.471,11  
20Regina LeeuwenJames BrownH5CharismaL2eHalsbanruters, RV.471,26  
21Hans de VriesJe T’AdoreR5UblescoL2eIt Bytling, RV.477,05  
22Oscar BrouwerArrowR14MatterhornL2eMolenruiters, RV.580,77  
23Martin SterkJubelineM5Glasgow-w Vh MerelsnestL2eScheeneruiters, RV.862,90  
24Sabine EeftingIndyM6Dakar VDLL2eHaskelan, RV.1085,70  
25Anouk MulderChardonnay   L2e 1263,96  
26Henny CoremansHenco’s Hashmarita   L2eRadboudruiters, RV.1272,96  
27Jan-siebren DuivenArcoH14FlemminghL2eHanzeruiters, RV.1662,36  
xJesper BeukersWhispering The WildR16FlemminghL2eDuinridders, RV.Uit2   
 Anne murk OkkemaElineM10VeronL2eHalsbanruters, RV.Vrijw   

M/P, 1e parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Thea KooistraFestinaM9Quality TimeM1eHanzeruiters, RV.0 036,46
2Rink-jan DijkstraKM It’s meR6DiaradoM1eTjongerruiters, RV.0 038,41
3Fenneke DamstraCermeta WM12Mr. BlueM1eLinderuiters, RV.0 038,60
4Sophie PostmaBløfR13Ultime EspoirM1eBoeyenkamp, Hippisch Centrum0 039,17
5Nathalie Van der MeiIrsina BlueM6Zirocco BlueM1eNieuw Leven, RV.0 041,63
6Regina LeeuwenJaspis HBCR5Alicante HBCM1eHalsbanruters, RV.182,87  
 
7Marcel BeukersGeraltha wM8UltimoM1eDuinridders, RV.477,18  
8Ernesto CansecoIn the Sky HBCR6Air JordanM1eLeeuwarden, RV.479,06  
9Hans de VriesGina-lomaM8UkatoM1eIt Bytling, RV.479,76  
10Djura EringaCzarina-rhM12IndoctroM1eRadboudruiters, RV.685,39  
11James robert BillingtonImperium VdlH6EmilionM1eLeeuwarden, RV.686,67  
12Romielle Van TuylLuimstra’s IefodeaM6Bubalu VDLM1eSurvento Ruters, RV.873,18  
13Ernesto CansecoIdentiekR6CorlandM1eLeeuwarden, RV.875,18  
14Romielle Van TuylLuimstra’s IelineaM6Harley VdlM1eSurvento Ruters, RV.876,66  
15Anouk MulderfabianR9Zapatero VDLM1eTjongerruiters, RV.896,54  
16Henny CoremansHuubH7Crespo VDLM1eRadboudruiters, RV.1275,03  
17Fenneke DamstraGinnie wM8ArizonaM1eLinderuiters, RV.1275,67  
18Aat BosmaGideon dlsH8CorlandM1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.1279,80  
19Elina De JongHillary LalanM7ClintonM1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.13100,50  
xMarijke RosierGlamorous ellaM8IndoctroM1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Uit1   
 Hildou BootsmaFidurmieM9BossM1eHanzeruiters, RV.Uit11   
 Kim FalkenaIzaradoM6Zavall VdlM1eGaasterland, RV HSVNG   

M/P, 2e parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marriet Smit – HoekstraGraciaM8Querly ElvisM2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.066,10  
2Anouk MulderfabianR9Zapatero VDLM2eTjongerruiters, RV.069,86  
3Ernesto CansecoIn the Sky HBCR6Air JordanM2eLeeuwarden, RV.069,87  
4Marriet Smit – HoekstraGelzarinaM8CardentoM2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.070,13  
5Marcel BeukersGeraltha wM8UltimoM2eDuinridders, RV.070,22  
 
6James robert BillingtonImperium VdlH6EmilionM2eLeeuwarden, RV.073,50  
7Nathalie Van der MeiIrsina BlueM6Zirocco BlueM2eNieuw Leven, RV.078,23  
8Rink-jan DijkstraKM It’s meR6DiaradoM2eTjongerruiters, RV.471,84  
9Thea KooistraFestinaM9Quality TimeM2eHanzeruiters, RV.472,18  
10Elina De JongHillary LalanM7ClintonM2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.476,13  
11Regina LeeuwenIroyca HBCR6CharismaM2eHalsbanruters, RV.477,13  
12Djura EringaCzarina-rhM12IndoctroM2eRadboudruiters, RV.478,78  
13Hildou BootsmaFidurmieM9BossM2eHanzeruiters, RV.479,64  
14Ernesto CansecoIdentiekR6CorlandM2eLeeuwarden, RV.480,89  
15Sophie PostmaBløfR13Ultime EspoirM2eBoeyenkamp, Hippisch Centrum873,07  
16Hans de VriesGina-lomaM8UkatoM2eIt Bytling, RV.876,54  
17Aat BosmaGideon dlsH8CorlandM2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.879,68  
18Marijke RosierGlamorous ellaM8IndoctroM2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.1277,52  
xKim FalkenaIzaradoM6Zavall VdlM2eGaasterland, RV HSVNG   

Z/P, 1e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marriet Smit – HoekstraGraciaM8Querly ElvisZ1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.0 036,29
2Ernesto CansecoHoulana V.SM7Glasgow-w Vh MerelsnestZ1eLeeuwarden, RV.473,68  
3Nathalie Van der MeiHello Lucky RettoM7BerniniZ1eNieuw Leven, RV.474,10  
4Marriet Smit – HoekstraGelzarinaM8CardentoZ1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.474,61  
 
5Marriet Smit – HoekstraHamlet CooperH7CasallZ1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.476,70  
6Marcel BeukersIvafeeM6D. Amelusina R65Z1eDuinridders, RV.478,15  
7Regina LeeuwenIroyca HBCR6CharismaZ1eHalsbanruters, RV.581,33  
8James robert BillingtonGood Fellow VDLH8Baloubet Du RouetZ1eLeeuwarden, RV.583,16  
9Sabine EeftingFalettaM9Carosso VdlZ1eHaskelan, RV.874,40  
10Tonny LeeuwenEmpafee BNR10EmilionZ1eHalsbanruters, RV.877,64  
11Marcel BeukersirelevaM6Baltic VDLZ1eDuinridders, RV.879,73  
12Arjanne BrinkhoffFoxy FoxtrotM9VDL WittingerZ1eTjongerruiters, RV.982,71  
xMia Ter DengeCilvano DR12CorlandZ1eSkansruters, RV.Uit1   
 Marijke RosierIvonne ellaM6Zavall VdlZ1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Vrijw   
 Nathalie Van der MeiHayaM7ColandroZ1eNieuw Leven, RV.NG   

Z/P, 2e parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ernesto CansecoHoulana V.SM7Glasgow-w Vh MerelsnestZ2eLeeuwarden, RV.064,43  
2Arjanne BrinkhoffFoxy FoxtrotM9VDL WittingerZ2eTjongerruiters, RV.070,80  
3James robert BillingtonGood Fellow VDLH8Baloubet Du RouetZ2eLeeuwarden, RV.471,20  
 
4Tonny LeeuwenEmpafee BNR10EmilionZ2eHalsbanruters, RV.475,18  
5Marcel BeukersIvafeeM6D. Amelusina R65Z2eDuinridders, RV.871,60  
6Marriet Smit – HoekstraHamlet CooperH7CasallZ2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.1276,57  
7Mia Ter DengeCilvano DR12CorlandZ2eSkansruters, RV.1782,09  
8Sabine EeftingFalettaM9Carosso VdlZ2eHaskelan, RV.2494,09  
xMarijke RosierIvonne ellaM6Zavall VdlZ2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Uit1   
 Nathalie Van der MeiHayaM7ColandroZ2eNieuw Leven, RV.NG   
 Nathalie Van der MeiHello Lucky RettoM7BerniniZ2eNieuw Leven, RV.NG   

ZZ/P, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marriet Smit – HoekstraGomezR8Quality TimeZZ1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.0   
2James robert BillingtonHelsinki VDLH7Baltic VDLZZ1eLeeuwarden, RV.476,80  
 
3Ernesto CansecoGylana VSM8IndoradoZZ1eLeeuwarden, RV.478,74  
4Marriet Smit – HoekstraHischmiranM7WarrantZZ1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.479,73  
5Marriet Smit – HoekstraGalanthos BM8Arthos RZZ1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.872,96  
6Nathalie Van der MeiCelinéM12VermontZZ1eNieuw Leven, RV.1297,02  
xJames robert BillingtonNN   ZZ1eLeeuwarden, RV.NG   

ZZ/P, 2e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marriet Smit – HoekstraHischmiranM7WarrantZZ2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.073,86  
2Ernesto CansecoGylana VSM8IndoradoZZ2eLeeuwarden, RV.075,48  
 
3Nathalie Van der MeiCelinéM12VermontZZ2eNieuw Leven, RV.584,02  
4Marriet Smit – HoekstraGalanthos BM8Arthos RZZ2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.867,29  
5James robert BillingtonHelsinki VDLH7Baltic VDLZZ2eLeeuwarden, RV.871,05  
xJames robert BillingtonNN   ZZ2eLeeuwarden, RV.NG   
 Marriet Smit – HoekstraGomezR8Quality TimeZZ2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.NG   

Terug naar de top

Vr. 28-06-2019 BB-B springen

Datum: 28-06-2019
Aanvang: 18:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

BB90/P, 2e parcours (13 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Remmelt HoekstraJenette Du RouetM5Balou Du Rouet ZBB902eGaasterland, RV HSV075,0
2Steven van der LeckEpos van `T AsdonkR15Nagano (172595)BB902eMolenruiters, RV.070,5
3Wietse HoekstraKilimanjaro Ohp   BB902e 070,5
4Erica SchuilDame BlancheM7Damiro FBB902eScheeneruiters, RV.068,5
 
5Lian BakkerFrits   BB902eRecreatie Sport KNHS066,0
6Margot Van WeperenJames Bond 007 Vwg’sR5CidaneBB902eDeo, RV.472,5
7Tjalling BrouwerHayleyM7CardentoBB902eWater-poorters, RV.466,5
 Kim De JongKenzo BR4Quasimodo ZBB902eBreimer, Stal466,5
9Annelies YntemaCardinalR5CalucaBB902eMorraruters (HSF), RV.670,5
10Joke BakkerWadro’s Kerina   BB902eHeideruters, RV.885,0
11Jennifer BakkerFrodo   BB902eNienoord, RV.870,0
xKim De JongGrandpierre B   BB902eBreimer, StalUit2 
 Baukje Tinie BoumaSiboR10VitensBB902eMorraruters (HSF), RV.Uit2 

BB90/P, 1e parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Joke BakkerWadro’s Kerina   BB901eHeideruters, RV.082,5
2Tjalling BrouwerHayleyM7CardentoBB901eWater-poorters, RV.073,5
3Margot Van WeperenJames Bond 007 Vwg’sR5CidaneBB901eDeo, RV.072,5
 
4Jennifer BakkerFrodo   BB901eNienoord, RV.465,5
5Steven van der LeckEpos van `T AsdonkR15Nagano (172595)BB901eMolenruiters, RV.1765,5
xAnne Murk Okkemann   BB901e Uit12 
 Kim De JongGrandpierre B   BB901eBreimer, StalUit2 
 Baukje Tinie BoumaSiboR10VitensBB901eMorraruters (HSF), RV.Uit2 
 Lian BakkerFrits   BB901eRecreatie Sport KNHSVrijw 

B/P, 1e parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Mia Ter DengeHumphreyH7Dakar VDLB1eSkansruters, RV.079,5
 Remmelt HoekstraKarolin F   B1e 079,5
3Regina BreeuwsmaNobel van het JasperhofR6Jupiter van het JasperhofB1eHanzeruiters, RV.075,5
4Renske GeertmanKornetta Zuberth SmhM4Cornet ObolenskyB1eScheeneruiters, RV.075,0
5Renske GeertmanJust Special SMHM5Zirocco BlueB1eScheeneruiters, RV.071,0
6Mo MansensHavankiry OMHGM7SpartacusB1eGaasterland, RV HSV070,0
 
7Marianne De JongephorusR10VaillantB1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.069,0
8Ruurdsje afke PosthumaUnlimitedR18Hold Up PremierB1eWelleruters (HSF), RV.063,0
9Remmelt HoekstraJenette Du RouetM5Balou Du Rouet ZB1eGaasterland, RV HSV482,5
10Anna De KoningKryptoniteH4UblescoB1eHaskelan, RV.475,5
11Jeanine De KoningIbiza AkM6Glasgow-w Vh MerelsnestB1eHaskelan, RV.475,5
12Martine HylkemaKetersinaM4Numero UnoB1eHanzeruiters, RV.470,0
13Renske GeertmanKarma Balia Blue SMHM4Zirocco BlueB1eScheeneruiters, RV.470,0
 Elbrich De JongIntersinaM6Kannan X-6261 SbsB1eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.470,0
15Annelies YntemaCardinalR5CalucaB1eMorraruters (HSF), RV.465,5
16Joke BakkerWadro’s IngletonH6Quasimodo Vd MolendreefB1eHeideruters, RV.672,5
17Wietse HoekstraKilimanjaro Ohp   B1e 870,0
18Kim De JongKenzo BR4Quasimodo ZB1eBreimer, Stal1060,5
19Nynke JongCrunchR8CanstakkoB1eHaskelan, RV.1968,0
xErica SchuilDame BlancheM7Damiro FB1eScheeneruiters, RV.Uit11 
 Rikst AbmaTzybelle BM7CadorB1eHanzeruiters, RV.Uit11 

B/P, 2e parcours (16 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Remmelt HoekstraKarolin F   B2e 079,5
2Joke BakkerWadro’s IngletonH6Quasimodo Vd MolendreefB2eHeideruters, RV.075,0
3Nynke JongCrunchR8CanstakkoB2eHaskelan, RV.072,5
4Renske GeertmanKornetta Zuberth SmhM4Cornet ObolenskyB2eScheeneruiters, RV.072,5
 
5Mo MansensHavankiry OMHGM7SpartacusB2eGaasterland, RV HSV070,0
6Elbrich De JongIntersinaM6Kannan X-6261 SbsB2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.067,0
7Marianne De JongephorusR10VaillantB2eSjaerdema-liauckemaruiters, RV.066,5
8Ruurdsje afke PosthumaUnlimitedR18Hold Up PremierB2eWelleruters (HSF), RV.061,0
9Mia Ter DengeHumphreyH7Dakar VDLB2eSkansruters, RV.479,5
10Anna De KoningKryptoniteH4UblescoB2eHaskelan, RV.477,5
11Regina BreeuwsmaNobel van het JasperhofR6Jupiter van het JasperhofB2eHanzeruiters, RV.475,5
12Renske GeertmanKarma Balia Blue SMHM4Zirocco BlueB2eScheeneruiters, RV.472,5
13Rikst AbmaTzybelle BM7CadorB2eHanzeruiters, RV.467,5
14Jeanine De KoningIbiza AkM6Glasgow-w Vh MerelsnestB2eHaskelan, RV.875,5
15Martine HylkemaKetersinaM4Numero UnoB2eHanzeruiters, RV.872,5
16Renske GeertmanJust Special SMHM5Zirocco BlueB2eScheeneruiters, RV.1271,0

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)