Uitslag zondag 30 juni 2019

Uitslagen
Bijgaand de uitslag van zondag 30-06-2019.

Dank voor jullie deelname en graag tot ziens op onze volgende Heamiel Concours.

Lijst gemaakt op: 04-07-2019 22:17:06


Zo. 30-06-2019 B dressuur – 1e proef

Ring 1
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:30

B/P, proef 5 (23 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Iris BosmaKing CrimsonR4EverdaleBHalsbanruters, RV.211,5
2Tryntsje Van GosligaEvin HR10Krack CBHanzeruiters, RV.198,5
3Anne Frouk Koopman – van HoutenHuge vermeijM7Bretton WoodsBPikmarruters (HSF), RV.193,5
4Margreet BoumaEyreinaM10AmpèreBStoeterij Horsea193
5Froukje KroondijkKenzoR4Zirco ZBHanzeruiters, RV.191
6Yvonne BoonstraUilkje B.LM5Tsjalle 454BHanzeruiters, RV.190,5
 
7Myra Van der HorstGina-lomaM8UkatoBMolenruiters, RV.189,5
8Margreet JansenKvikstepsR7CarmenBWaardruiters, RV.189
9Mariska WiersmaSjouke ZR14Tije 401BWater-poorters, RV.187,5
10Getty DotingaUlkje HM5Bartele 472BWater-poorters, RV.186
11Tineke De VriesHalinaM7Chello Ill VDLBMorraruters (HSF), RV.185
12Sijtske De Jong – KuipersWalsdame K.M12Gradus 356BMorraruters (HSF), RV.184,5
13Evelien ReinsmaWytske-Hanna Fan BoniastateM4Bartele 472BHalsbanruters, RV.184,5
14Leonie TwiskEatonR10WizzerdBHanzeruiters, RV.181
15Pietie Van den BergFigo H.   B 177,5
16Boudianne TerluinGuamplaM8WhistlerBHanzeruiters, RV.175,5
17Elske Kooi – de BeerYdwerR4BSneek, Ruitersportcentrum174,5
18Hester LudemaTeske L.W.M5Tsjalle 454BSjaerdema-liauckemaruiters, RV.172
19Hermien Terwisscha van ScheltingaMoniqueM15Onne 376BHanzeruiters, RV.170,5
20Loïs Van DillenJelleR5Vader OnbekendBTerschellinger Ruiters, RV.166,5
21Alma StuutKarel Fan Sathe De HoekR16RiemerBHanzeruiters, RV.165
22Hanna HobmaWereldwonder fan de KlasterR4Thorben 466BWater-poorters, RV.163,5
23Tessa ZeilstraAntonR8ActanBWater-poorters, RV.161,5

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 B dressuur – 2e proef

Ring 2
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:38

B/P, proef 6 (23 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Iris BosmaKing CrimsonR4EverdaleBHalsbanruters, RV.212
2Margreet BoumaEyreinaM10AmpèreBStoeterij Horsea200
3Leonie TwiskEatonR10WizzerdBHanzeruiters, RV.199
4Tryntsje Van GosligaEvin HR10Krack CBHanzeruiters, RV.198,5
5Anne Frouk Koopman – van HoutenHuge vermeijM7Bretton WoodsBPikmarruters (HSF), RV.194
6Froukje KroondijkKenzoR4Zirco ZBHanzeruiters, RV.191,5
 
7Margreet JansenKvikstepsR7CarmenBWaardruiters, RV.186,5
8Elske Kooi – de BeerYdwerR4BSneek, Ruitersportcentrum186
9Pietie Van den BergFigo H.   B 183
10Getty DotingaUlkje HM5Bartele 472BWater-poorters, RV.183
11Tineke De VriesHalinaM7Chello Ill VDLBMorraruters (HSF), RV.183
12Boudianne TerluinGuamplaM8WhistlerBHanzeruiters, RV.182,5
13Yvonne BoonstraUilkje B.LM5Tsjalle 454BHanzeruiters, RV.182
14Sijtske De Jong – KuipersWalsdame K.M12Gradus 356BMorraruters (HSF), RV.181,5
15Mariska WiersmaSjouke ZR14Tije 401BWater-poorters, RV.181
16Loïs Van DillenJelleR5Vader OnbekendBTerschellinger Ruiters, RV.180,5
 Evelien ReinsmaWytske-Hanna Fan BoniastateM4Bartele 472BHalsbanruters, RV.180,5
18Myra Van der HorstGina-lomaM8UkatoBMolenruiters, RV.176,5
19Alma StuutKarel Fan Sathe De HoekR16RiemerBHanzeruiters, RV.171
 Hermien Terwisscha van ScheltingaMoniqueM15Onne 376BHanzeruiters, RV.171
21Hester LudemaTeske L.W.M5Tsjalle 454BSjaerdema-liauckemaruiters, RV.163,5
22Hanna HobmaWereldwonder fan de KlasterR4Thorben 466BWater-poorters, RV.163
23Tessa ZeilstraAntonR8ActanBWater-poorters, RV.161

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 L1 dressuur – 1e proef

Ring 3
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:30

L1/P, proef 9 (18 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Symona WildschutLobke Wikje M.M16TsjerkL1Gaasterland, RV HSV199
2Esther De VriesVoodooR17Welt Hit IIL1Morraruters (HSF), RV.197
3Elisabeth Jikky PisoFalkoR9SorentoL1Hanzeruiters, RV.195
4Martha Boekemasetske fan ’t kolkenlânM6Tjalbert 460L1Morraruters (HSF), RV.193,5
5Femke NautaIris van de MarneM9Norbert 444L1Hanzeruiters, RV.189
 
6Wytske Sijbrandij – CnossenRinaM14Wierd 409L1Hanzeruiters, RV.187,5
7Janneke Ten HoorPJ’s MaykeM15Tsjerk 328L1Sneek, Ruitersportcentrum186,5
8Ineke JellesmaWay to GoldR6WeissgoldL1Oorsprong, RV.185,5
 Lian BangmaVictoria voor de HoogkampM11BelairL1Waardruiters, RV.185,5
10Ciny AndelaNeeltsje Fan ‘e WaldsichtM15Thomas 327L1Hanzeruiters, RV.184,5
11Ramona SmitJenskeM16Tsjalke 397L1Z.E.O., RV.183
12Marije de GrootFamkevitaM9UphillL1Raerderhimrúters, RV.182,5
 Geertrude De Jager – CnossenHynstefreon’s SandraM6Olrik 383L1Gaasterland, RV HSV182,5
14Douwina RijpkemaFlorijn F. BeabuorrenM18Jasper 366L1Hanzeruiters, RV.181,5
15Annigje JacobiKlousseauR4RousseauL1Hanzeruiters, RV.180,5
16Tessa DijkstraRodiela del TavolloM12CamperoL1Hanzeruiters, RV.177,5
17Marlon Van RaakMaud van de WisselplaatsM7BARONL1Jelgersmaruiters, RV.175,5
18Kataya ReitsemaWonder du Chardonné   L1 172,5

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 L1 dressuur – 2e proef

Ring 4
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:38

L1/P, proef 10 (19 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Ingrid JellesmaJelka DieniM5Cream On TopL1Oorsprong, RV.199,5
2Geertrude De Jager – CnossenHynstefreon’s SandraM6Olrik 383L1Gaasterland, RV HSV192,5
3Ineke JellesmaWay to GoldR6WeissgoldL1Oorsprong, RV.191,5
4Elisabeth Jikky PisoFalkoR9SorentoL1Hanzeruiters, RV.191
5Symona WildschutLobke Wikje M.M16TsjerkL1Gaasterland, RV HSV189
 
6Tessa DijkstraRodiela del TavolloM12CamperoL1Hanzeruiters, RV.187,5
 Annigje JacobiKlousseauR4RousseauL1Hanzeruiters, RV.187,5
8Esther De VriesVoodooR17Welt Hit IIL1Morraruters (HSF), RV.187
9Janneke Ten HoorPJ’s MaykeM15Tsjerk 328L1Sneek, Ruitersportcentrum185
10Marlon Van RaakMaud van de WisselplaatsM7BARONL1Jelgersmaruiters, RV.183
11Martha Boekemasetske fan ’t kolkenlânM6Tjalbert 460L1Morraruters (HSF), RV.182,5
12Lian BangmaVictoria voor de HoogkampM11BelairL1Waardruiters, RV.181
13Ciny AndelaNeeltsje Fan ‘e WaldsichtM15Thomas 327L1Hanzeruiters, RV.180
14Marije de GrootFamkevitaM9UphillL1Raerderhimrúters, RV.180
15Femke NautaIris van de MarneM9Norbert 444L1Hanzeruiters, RV.179,5
16Douwina RijpkemaFlorijn F. BeabuorrenM18Jasper 366L1Hanzeruiters, RV.177
17Ramona SmitJenskeM16Tsjalke 397L1Z.E.O., RV.174,5
18Wytske Sijbrandij – CnossenRinaM14Wierd 409L1Hanzeruiters, RV.172
19Kataya ReitsemaWonder du Chardonné   L1 167,5

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 B + L2 dressuur – 1e proef

Ring 5
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:30

B/P, proef 5 (12 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Janny Schotanus – FaberKilimanjaroH4FerdeauxBGaasterland, RV HSV208,5
2Gerbrich TalsmaZenith RSH4Tsjalle 454BHanzeruiters, RV.198,5
3Amber ZwarteveenJarayaM5QuintusBScheeneruiters, RV.194,5
 
4Suzanne WitteveenJezebelle   B 194
5Agnes JonkerGrandoR8AndrettiBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.189,5
6Amarens De VriesBolena VenturaM13ReinoBOorsprong, RV.186
7Douwina ReinsmaTeatske fan de gysbert japicxM5Andries 415BWelleruters (HSF), RV.182
8Anna OostenveldDalindaM11VivaldoBWaardruiters, RV.177
9Ylse Veldmanhiskia fan iensM9Tsjalke 397BStoeterij Horsea174,5
10Anke NoordmansFimkeM10Harmen 424BWelleruters (HSF), RV.171,5
11Regina Hofstra – HalmanKlaske H   B 157
xAmarins AartsTynckeM5Maurits 437BHanzeruiters, RV.Vrijw

L2/P, proef 13 (10 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Annelies RienksmaMarij fan sate LientjeM7Loadewyk 431L2Oorsprong, RV.200
2Monique MaurixApple Queen-stronaM14QuattroL2Kwintoruiters, RV.196
3Hannah BokmaMarije Fan HylpenM7Norbert 444L2Kwintoruiters, RV.189,5
 
4Petra KiestraSybrich fan JonkershûzenM6Fabe 348L2Boarnruters, RV.187,5
5Jannie De VriesRenske Stal v.d. OosterzandenM6Anders 451L2Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.182
6Stephanie DonkerbroekRenka’s BoyR9Quido du GoutierL2Water-poorters, RV.179
7Rigt KleinjanClarence SeedorfR12MontrealL2Waardruiters, RV.177,5
8Ytsje ReitsmaNieske Fan It HiemM15Beart 411L2Waardruiters, RV.171,5
9Natalie Leenstra – BoutkanChampanR8Vader OnbekendL2Jelgersmaruiters, RV.169
10Matty PostmaWiske fan LaaksumM12Hinne 427L2Welleruters (HSF), RV.160
xSabien MollemaHayley   L2 NG

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 B + L2 dressuur – 2e proef

Ring 6
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:38

B/P, proef 6 (11 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Amber ZwarteveenJarayaM5QuintusBScheeneruiters, RV.198
2Anna OostenveldDalindaM11VivaldoBWaardruiters, RV.197
3Agnes JonkerGrandoR8AndrettiBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.194,5
 
4Suzanne WitteveenJezebelle   B 193
5Janny Schotanus – FaberKilimanjaroH4FerdeauxBGaasterland, RV HSV193
6Amarens De VriesBolena VenturaM13ReinoBOorsprong, RV.190
7Gerbrich TalsmaZenith RSH4Tsjalle 454BHanzeruiters, RV.184,5
8Douwina ReinsmaTeatske fan de gysbert japicxM5Andries 415BWelleruters (HSF), RV.180,5
9Ylse Veldmanhiskia fan iensM9Tsjalke 397BStoeterij Horsea176,5
10Regina Hofstra – HalmanKlaske H   B 169
xAmarins AartsTynckeM5Maurits 437BHanzeruiters, RV.Vrijw

L2/P, proef 14 (10 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Petra KiestraSybrich fan JonkershûzenM6Fabe 348L2Boarnruters, RV.204,5
2Jannie De VriesRenske Stal v.d. OosterzandenM6Anders 451L2Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.197
3Annelies RienksmaMarij fan sate LientjeM7Loadewyk 431L2Oorsprong, RV.193,5
 
4Monique MaurixApple Queen-stronaM14QuattroL2Kwintoruiters, RV.192,5
5Stephanie DonkerbroekRenka’s BoyR9Quido du GoutierL2Water-poorters, RV.187
6Hannah BokmaMarije Fan HylpenM7Norbert 444L2Kwintoruiters, RV.179,5
7Rigt KleinjanClarence SeedorfR12MontrealL2Waardruiters, RV.176
8Ytsje ReitsmaNieske Fan It HiemM15Beart 411L2Waardruiters, RV.171
9Natalie Leenstra – BoutkanChampanR8Vader OnbekendL2Jelgersmaruiters, RV.171
10Matty PostmaWiske fan LaaksumM12Hinne 427L2Welleruters (HSF), RV.165
xSabien MollemaHayley   L2 NG

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 M1 + M2 dressuur – 1e proef

Ring 7
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:30

M1/P, proef 17 (16 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Tina De JongIl Divo JDR6Don DariusM1Hanzeruiters, RV.201
2Willemke V.d. BijSill Fan BloemhofM6Thorben 466M1Hanzeruiters, RV.196,5
3Yvonne HorjusReintje fan ‘e GoëngamiedenM6Tjalbert 460M1Lyts Bigjin, RV.190,5
4Willemke V.d. BijTetse Fan BloemhofR5Tsjalle 454M1Hanzeruiters, RV.190
 
5Hester BootsmaFirenzeR9AmpèreM1Hanzeruiters, RV.186,5
6Annemarth WildeboerJean-MartinR5FirestoneM1Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.186,5
7Gerda RekkerLynn Grey BelleM8M1Jelgersmaruiters, RV.184
8Froukje SchaafRika v.d. ToarnwerterleaneM6Hinne 427M1Oorsprong, RV.180
9Kirsten TimmermansWalenkaM16GribaldiM1Stoeterij Horsea177,5
10Sarah KoningStal Okkema’s JoukeR8Monte 378M1Kwintoruiters, RV.177
 Tjitske Hospes – PeenstraOeds van de MarrenpleatsH7Wikke 404M1Raerderhimrúters, RV.177
12Stephanie DelftJanneke van de MeikadeM8Uldrik 457M1Hanzeruiters, RV.174
13Iris SeefatNanke Trude A.M7Dries 421M1Oorsprong, RV.171,5
14Angela HodelIndyraM6WyntonM1Stoeterij Horsea171
15Annette Van den BergArtiestR14ThunderboltM1Water-poorters, RV.169
16Maria Douma – De BoerLimkje fan de SkouM8Gjalt 426M1Lyts Bigjin, RV.163

M2/P, proef 21 (7 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Julia ScholteEtinaM10Lord LoxleyM2Welleruters (HSF), RV.186
2Lisa BaardaI am PrincessM6Quasar de CharryM2Hanzeruiters, RV.180
 
3Hinke WerfAurilla RoseR19Aurilla GoldM2Raerderhimrúters, RV.175
 Hilde MensenCasiliosR12Tenerife VdlM2Hanzeruiters, RV.175
5Loes Van der LeestRockyR6Tsjalle 454M2Terschellinger Ruiters, RV.174,5
6Yvonne BoumaElegantR10CincinettiM2Morraruters (HSF), RV.170,5
7Jetsche VaartjesSimmeR14Wopke Van Hoeve JacolieM2Morraruters (HSF), RV.164,5

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 M1 + M2 dressuur – 2e proef

Ring 8
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:38

M1/P, proef 18 (16 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Tina De JongIl Divo JDR6Don DariusM1Hanzeruiters, RV.208,5
2Willemke V.d. BijSill Fan BloemhofM6Thorben 466M1Hanzeruiters, RV.191
3Yvonne HorjusReintje fan ‘e GoëngamiedenM6Tjalbert 460M1Lyts Bigjin, RV.189,5
4Annemarth WildeboerJean-MartinR5FirestoneM1Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.185
 
5Willemke V.d. BijTetse Fan BloemhofR5Tsjalle 454M1Hanzeruiters, RV.183
6Sarah KoningStal Okkema’s JoukeR8Monte 378M1Kwintoruiters, RV.177,5
7Froukje SchaafRika v.d. ToarnwerterleaneM6Hinne 427M1Oorsprong, RV.173
8Angela HodelIndyraM6WyntonM1Stoeterij Horsea171,5
9Hester BootsmaFirenzeR9AmpèreM1Hanzeruiters, RV.170
10Gerda RekkerLynn Grey BelleM8M1Jelgersmaruiters, RV.169,5
11Stephanie DelftJanneke van de MeikadeM8Uldrik 457M1Hanzeruiters, RV.164,5
12Tjitske Hospes – PeenstraOeds van de MarrenpleatsH7Wikke 404M1Raerderhimrúters, RV.163
13Annette Van den BergArtiestR14ThunderboltM1Water-poorters, RV.162
14Iris SeefatNanke Trude A.M7Dries 421M1Oorsprong, RV.160,5
15Kirsten TimmermansWalenkaM16GribaldiM1Stoeterij Horsea159,5
16Maria Douma – De BoerLimkje fan de SkouM8Gjalt 426M1Lyts Bigjin, RV.153,5

M2/P, proef 22 (7 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingptn.
1Loes Van der LeestRockyR6Tsjalle 454M2Terschellinger Ruiters, RV.181,5
2Julia ScholteEtinaM10Lord LoxleyM2Welleruters (HSF), RV.180
 
3Hilde MensenCasiliosR12Tenerife VdlM2Hanzeruiters, RV.176
4Yvonne BoumaElegantR10CincinettiM2Morraruters (HSF), RV.170,5
5Jetsche VaartjesSimmeR14Wopke Van Hoeve JacolieM2Morraruters (HSF), RV.165
6Hinke WerfAurilla RoseR19Aurilla GoldM2Raerderhimrúters, RV.164
7Lisa BaardaI am PrincessM6Quasar de CharryM2Hanzeruiters, RV.163,5

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 Z1 + Z2 + ZZL dressuur – 1e proef

Ring 9
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:00

Z1/P, proef 25 (11 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingprc.
1Klaske JonkmanEduardoR10FlorencioZ1Morraruters (HSF), RV.65,588
2Christina DijkstraMargje O.M7Jisse 433Z1Oorsprong, RV.63,088
3Sabien MollemaHitchedM7DidandoZ1Waardruiters, RV.62,941
 
4Karin FrankemaCockney RebelR12Van HalenZ1Water-poorters, RV.61,765
5Maartje VriendHindrikje v.d WestfriezenhofM9Mewes 438Z1Gaasterland, RV HSV61,618
6Amber HoogeveenMGPNGP Nina fan Up to DateM7Anders 451Z1Stoeterij Horsea59,412
7Diana PostmaSipke van de WestfriezenhofH6Alke 468Z1Gaasterland, RV HSV58,971
8Maureen MiliusTricky LadyM19FarringtonZ1Linderuiters, RV.58,529
9Oktjen DijkstraTwirre S. J.R13Mintse 384Z1Hanzeruiters, RV.55,588
xGeartsje Strikwerda – van der HemNynkeM16Z1Poptaruters, RV.Vrijw
 Janny AttemaFayahM9Zizi TopZ1Water-poorters, RV.Vrijw

Z2/P-ZZL/P, proef 33/29 (4 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingprc.
1Benjamin BakkerBeau Didly   ZZLHaskelan, RV.65,857
 
2Christina DijkstraJort O.H8Maurits 437Z2Oorsprong, RV.64,118
3Frouwkje LyklemaFilamonR9SandreoZ2Gaasterland, RV HSV61,471
4Pauline WielsmaMindert V.d. TerpenR15Rindert 406ZZLWelleruters (HSF), RV.58,143
xSipke Van der HoopCasandorR12TuschinskiZ2Gaasterland, RV HSVNG
 Petra Sijtsma – VisserCharismaM12JohnsonZZLStoeterij HorseaNG

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 Z1 + Z2 + ZZL dressuur – 2e proef

Ring 10
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 09:10

Z1/P, proef 26 (10 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingprc.
1Christina DijkstraMargje O.M7Jisse 433Z1Oorsprong, RV.62,647
2Karin FrankemaCockney RebelR12Van HalenZ1Water-poorters, RV.61,765
3Klaske JonkmanEduardoR10FlorencioZ1Morraruters (HSF), RV.61,176
 
4Sabien MollemaHitchedM7DidandoZ1Waardruiters, RV.59,853
5Diana PostmaSipke van de WestfriezenhofH6Alke 468Z1Gaasterland, RV HSV57,500
6Maartje VriendHindrikje v.d WestfriezenhofM9Mewes 438Z1Gaasterland, RV HSV56,618
 Amber HoogeveenMGPNGP Nina fan Up to DateM7Anders 451Z1Stoeterij Horsea56,618
8Oktjen DijkstraTwirre S. J.R13Mintse 384Z1Hanzeruiters, RV.55,147
9Geartsje Strikwerda – van der HemNynkeM16Z1Poptaruters, RV.50,441
10Maureen MiliusTricky LadyM19FarringtonZ1Linderuiters, RV.50,294
xJanny AttemaFayahM9Zizi TopZ1Water-poorters, RV.NG

Z2/P-ZZL/P, proef 34/30 (5 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingprc.
1Benjamin BakkerBeau Didly   ZZLHaskelan, RV.62,857
2Christina DijkstraJort O.H8Maurits 437Z2Oorsprong, RV.62,353
 
3Frouwkje LyklemaFilamonR9SandreoZ2Gaasterland, RV HSV60,882
4Pauline WielsmaMindert V.d. TerpenR15Rindert 406ZZLWelleruters (HSF), RV.59,000
xPietie Van den BergJanneke fan WolsumM8Tsjalle 454Z2Hanzeruiters, RV.Vrijw
 Sipke Van der HoopCasandorR12TuschinskiZ2Gaasterland, RV HSVNG
 Petra Sijtsma – VisserCharismaM12JohnsonZZLStoeterij HorseaNG

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 L-M-Z-ZZ springen

Datum: 30-06-2019
Aanvang: 10:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

L/P, 1e parcours (16 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Elise VelzenHeldH7Brugal VDLLHanzeruiters, RV.0 038,65
2Hyke VoornElisabeth Stables IzzyR6Inshallah De MuzeLGaasterland, RV HSV0 046,80
3Cilia JonkerIvano BlueR6Zirocco BlueLSjaerdema-liauckemaruiters, RV.464,47  
4Renske GeertmanIlina WM6Zavall VdlLScheeneruiters, RV.467,40  
 
5Francine ElzingaFlorindaM9Tolan RLSurvento Ruters, RV.469,53  
6Yfke PriemValentino’s Zandor ZR17Zandor ZLSjaerdema-liauckemaruiters, RV.471,28  
7Adriaan OkkemaNovakH5Nabab De ReveLWater-poorters, RV.471,79  
8Anna De KoningOlympiaM5I Am moerhoeve’s stareLHaskelan, RV.475,31  
9Femke ProceeOxo Van Het RubenshofR21EdgarLTrynwâlden, RV.860,54  
10Sanne TuinstraIn it to win itM6VittorioLTjongerruiters, RV.864,46  
11Peter De VriesHubaM7Bubalu VDLLTrynwâlden, RV.867,62  
12Anne murk OkkemaElineM10VeronLHalsbanruters, RV.872,61  
13Regina BreeuwsmaNobel van het JasperhofR6Jupiter van het JasperhofLHanzeruiters, RV.893,36  
14Francine ElzingaHeechhiems Hersina VDMM7VDL SheratonLSurvento Ruters, RV.978,04  
xAnja LyklemaHighlight smhR7Inshallah De MuzeLGaasterland, RV HSVUit2   
 Renske GeertmanJoshua SMHR5Eldorado van de ZeshoekLScheeneruiters, RV.Uit2   

L/P, 2e parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Sanne TuinstraIn it to win itM6VittorioLTjongerruiters, RV.059,81  
2Peter De VriesHubaM7Bubalu VDLLTrynwâlden, RV.065,07  
3Anja LyklemaHighlight smhR7Inshallah De MuzeLGaasterland, RV HSV068,43  
4Femke ProceeOxo Van Het RubenshofR21EdgarLTrynwâlden, RV.460,23  
 
5Yfke PriemValentino’s Zandor ZR17Zandor ZLSjaerdema-liauckemaruiters, RV.461,48  
6Jildou HofsteeFalandroR9Tangelo Van De ZuuthoeveLWater-poorters, RV.466,28  
7Renske GeertmanIlina WM6Zavall VdlLScheeneruiters, RV.467,27  
8Francine ElzingaFlorindaM9Tolan RLSurvento Ruters, RV.467,44  
9Francine ElzingaHeechhiems Hersina VDMM7VDL SheratonLSurvento Ruters, RV.467,74  
10Hyke VoornElisabeth Stables IzzyR6Inshallah De MuzeLGaasterland, RV HSV469,14  
11Cilia JonkerIvano BlueR6Zirocco BlueLSjaerdema-liauckemaruiters, RV.866,03  
12Adriaan OkkemaNovakH5Nabab De ReveLWater-poorters, RV.866,52  
13Anna De KoningOlympiaM5I Am moerhoeve’s stareLHaskelan, RV.874,77  
14Anne murk OkkemaElineM10VeronLHalsbanruters, RV.1257,47  
15Regina BreeuwsmaNobel van het JasperhofR6Jupiter van het JasperhofLHanzeruiters, RV.1266,76  
16Renske GeertmanJoshua SMHR5Eldorado van de ZeshoekLScheeneruiters, RV.1986,25  
xRegina LeeuwenFloydR9Quidam B ZLHalsbanruters, RV.NG   
 Elise Velzen (HC)HeldH7Brugal VDLLHanzeruiters, RV.0   
 Justine Ruiter (HC)BenzR13IndoradoLPostruters, RV.Uit2   

M/P, 1e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Joke BakkerElla’s ChoiceM10Zapatero VDLMHeideruters, RV.0 035,49
2Elise VelzenGinnyvonaM8Eldorado Van De ZeshoekMHanzeruiters, RV.0 037,44
3Thea KooistraFestinaM9Quality TimeMHanzeruiters, RV.0 037,96
4Aat BosmaGideon DLS   M 0 040,75
 
5Yfke PriemSagnolR17Silvano NMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.0 041,65
6Joke BakkerHugten’s hurricaneR7Querly ElvisMHeideruters, RV.473,23  
7Adriaan Van de VeerHodenaM7Numero UnoMMarruters, RV. De474,43  
8Hildou BootsmaFidurmieM9BossMHanzeruiters, RV.478,07  
9Tineke Hoekstra – BuijsHurithmic ZR7Utrillo ZMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.872,63  
10Jildou HofsteeFalandroR9Tangelo Van De ZuuthoeveMWater-poorters, RV.874,15  
11Anneke De BoerEclairM10DubaiMMarruters, RV. De1278,91  
12Hans de VriesGlobal nikiM8BerniniMIt Bytling, RV.1782,16  
13Adham Al GharibFrancoisR9Diamant De SemillyMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.2874,20  
xMartine Gramsbergen – HoekstraGerwiM8CanturanoMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Uit12   
 Justine RuiterBenzR13IndoradoMPostruters, RV.NG   
 Regina LeeuwenFloydR9Quidam B ZMHalsbanruters, RV.NG   

M/P, 2e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Thea KooistraFestinaM9Quality TimeMHanzeruiters, RV.063,32  
2Adriaan Van de VeerHodenaM7Numero UnoMMarruters, RV. De064,99  
3Elise VelzenGinnyvonaM8Eldorado Van De ZeshoekMHanzeruiters, RV.067,49  
4Hans de VriesFiero ZR8Flipper D’elleMIt Bytling, RV.073,85  
 
5Hildou BootsmaFidurmieM9BossMHanzeruiters, RV.079,16  
6Joke BakkerHugten’s hurricaneR7Querly ElvisMHeideruters, RV.466,38  
7Yfke PriemSagnolR17Silvano NMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.470,87  
8Anneke De BoerEclairM10DubaiMMarruters, RV. De474,26  
9Aat BosmaGideon DLS   M 782,34  
10Tineke Hoekstra – BuijsHurithmic ZR7Utrillo ZMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.871,58  
11Hans de VriesGlobal nikiM8BerniniMIt Bytling, RV.875,61  
12Martine Gramsbergen – HoekstraGerwiM8CanturanoMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.875,80  
13Joke BakkerElla’s ChoiceM10Zapatero VDLMHeideruters, RV.981,20  
14Adham Al GharibFrancoisR9Diamant De SemillyMSjaerdema-liauckemaruiters, RV.1261,95  

Z/P-ZZ/P, 1e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Hans de VriesGoudmijnR8TsjakkaZIt Bytling, RV.0 039,31
2Martine Gramsbergen – HoekstraBeat it GHM13Quasimodo ZZZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.0 438,88
 
3Trienke AlmaHendence vdlM7Zapatero VDLZIt Bytling, RV.0 443,42
4Hyke VoornElisabeth Stables CamaximaM8Camax LZGaasterland, RV HSV477,74  
5Hans de VriesFiero ZR8Flipper D’elleZIt Bytling, RV.1275,17  
xMartine Gramsbergen – HoekstraGhandiR8Crespo VDLZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Uit1   
 Adham Al GharibForever DiamantR11Diamant de SemillyZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Uit1   
 Tineke Hoekstra – BuijsMr. Blue EyeR10CaramboleZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Vrijw   

Z/P-ZZ/P, 2e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Trienke AlmaHendence vdlM7Zapatero VDLZIt Bytling, RV.067,43  
2Martine Gramsbergen – HoekstraGhandiR8Crespo VDLZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.474,43  
 
3Hans de VriesGoudmijnR8TsjakkaZIt Bytling, RV.877,65  
4Martine Gramsbergen – HoekstraBeat it GHM13Quasimodo ZZZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.1270,04  
xAdham Al GharibForever DiamantR11Diamant de SemillyZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Uit1   
 Hyke VoornElisabeth Stables CamaximaM8Camax LZGaasterland, RV HSVNG   
 Tineke Hoekstra – BuijsMr. Blue EyeR10CaramboleZSjaerdema-liauckemaruiters, RV.NG   

Terug naar de top

Zo. 30-06-2019 BB-B springen

Datum: 30-06-2019
Aanvang: 12:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

BB90/P, 1e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Trienke AlmaJingles  Zirocco BlueBB90It Bytling, RV.080,0
2Tjalling BrouwerHayleyM7CardentoBB90Water-poorters, RV.073,5
 
3Gerda MeerstraDateR11WhitesnakeBB90Maartenruiters, RV.064,0
4Anneke HeidaRubiconM18RespectBB90Morraruters (HSF), RV.663,5
5Sem Van der SluisHatache   BB90Tjongerruiters, PC. De873,5
6Johannes WalingaJidse B   BB90 1262,0
7Kelly Van DijkJackaroo  Fighting AplaBB90Trynwâlden, RV.1568,0
xTineke Hoekstra – Buijs (HC)Hadinosa   BB90Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.60 

BB90/P, 2e parcours (12 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Sem Van der SluisHatache   BB90Tjongerruiters, PC. De075,5
2Ruben HalmanKiddo   BB90 075,0
3Kelly Van DijkJackaroo  Fighting AplaBB90Trynwâlden, RV.071,0
 
4Gerda MeerstraDateR11WhitesnakeBB90Maartenruiters, RV.068,5
5Anneke HeidaRubiconM18RespectBB90Morraruters (HSF), RV.066,0
6Trienke AlmaJingles  Zirocco BlueBB90It Bytling, RV.480,0
7Jolanda BoumaGilettaM8Carosso VdlBB90Morraruters (HSF), RV.466,0
8Tjalling BrouwerHayleyM7CardentoBB90Water-poorters, RV.1671,0
9Ineke JellesmaWay to GoldR6WeissgoldBB90Oorsprong, RV.1669,0
xJohannes WalingaJidse B   BB90 Uit11 
 Annemarie BoumaGamorkusH8PacificBB90Morraruters (HSF), RV.Uit2 
 Tineke Hoekstra – Buijs (HC)Hadinosa   BB90Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.60 

B/P, 1e parcours (24 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Kelly Van DijkIwyruso HR6Baltic VDLBTrynwâlden, RV.073,0
2Martine HylkemaKetersinaM4Numero UnoBHanzeruiters, RV.072,5
3Iris YpmaHoudoeR7Think Twice D’iciBWaardruiters, RV.071,0
4Anna Fokkema – OsingaIlselindaM6TygoBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.069,5
5Auke OsingaKimlitha  Gaultier VDLBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.068,5
6Ylse marleen DijkstraEcassini BoyR10Cassini Boy JuniorBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.067,5
 
7Rikst AbmaTzybelle BM7CadorBHanzeruiters, RV.066,5
8Marianne De JongephorusR10VaillantBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.066,0
9Elbrich De JongIntersinaM6Kannan X-6261 SbsBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.063,5
10Justine RuiterJolly-BeibeM5IndoctroBPostruters, RV.471,5
11Amber ZwarteveenJarayaM5QuintusBScheeneruiters, RV.471,0
12Annemarie BoumaGamorkusH8PacificBMorraruters (HSF), RV.469,0
 Froukje KroondijkGrande dame nM8BodinusBHanzeruiters, RV.469,0
14Rigt KleinjanClarence SeedorfR12MontrealBWaardruiters, RV.466,0
 Baukje MeijerKanikwelM4Glasgow-w Vh MerelsnestBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.466,0
16Ingrid JellesmaJelka DieniM5Cream On TopBOorsprong, RV.464,5
17Margriet Van der WerfEnjoy B.R10Carembar De MuzeBHanzeruiters, RV.869,0
18Annet BruinsmaBelleM13SarantosBHanzeruiters, RV.866,5
19Ilse MeerdingPromiseM15Raise You TimeBWaardruiters, RV.1264,0
20Ruben HalmanKiddo   B 1370,5
21Jolanda BoumaGilettaM8Carosso VdlBMorraruters (HSF), RV.1666,5
22Rianne ZeinstraClinthagoR10ContagoBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.1663,5
xAnneke HeidaFoxstop Van EsseneR14NonstopBMorraruters (HSF), RV.Uit2 
 Hans de Vries (HC)Chapeau D’Amour ZR6CenturioBIt Bytling, RV.60 

B/P, 2e parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardgsltVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Iris YpmaHoudoeR7Think Twice D’iciBWaardruiters, RV.075,0
2Kelly Van DijkIwyruso HR6Baltic VDLBTrynwâlden, RV.073,5
3Martine HylkemaKetersinaM4Numero UnoBHanzeruiters, RV.072,5
4Marianne De JongephorusR10VaillantBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.069,5
5Froukje KroondijkGrande dame nM8BodinusBHanzeruiters, RV.069,0
 
6Ylse marleen DijkstraEcassini BoyR10Cassini Boy JuniorBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.067,5
7Annet BruinsmaBelleM13SarantosBHanzeruiters, RV.066,5
8Rianne ZeinstraClinthagoR10ContagoBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.066,0
9Margriet Van der WerfEnjoy B.R10Carembar De MuzeBHanzeruiters, RV.471,0
10Anna Fokkema – OsingaIlselindaM6TygoBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.469,5
11Rikst AbmaTzybelle BM7CadorBHanzeruiters, RV.469,0
12Auke OsingaKimlitha  Gaultier VDLBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.466,0
13Ingrid JellesmaJelka DieniM5Cream On TopBOorsprong, RV.464,5
14Amber ZwarteveenJarayaM5QuintusBScheeneruiters, RV.873,5
15Baukje MeijerKanikwelM4Glasgow-w Vh MerelsnestBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.866,0
16Rigt KleinjanClarence SeedorfR12MontrealBWaardruiters, RV.863,5
 Elbrich De JongIntersinaM6Kannan X-6261 SbsBSjaerdema-liauckemaruiters, RV.863,5
18Ilse MeerdingPromiseM15Raise You TimeBWaardruiters, RV.1264,0
xJustine RuiterJolly-BeibeM5IndoctroBPostruters, RV.Uit11 
 Anneke HeidaFoxstop Van EsseneR14NonstopBMorraruters (HSF), RV.Uit2 
 Hans de Vries (HC)Chapeau D’Amour ZR6CenturioBIt Bytling, RV.60 

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)