Uitslag zaterdag 29 juni 2019

Uitslagen
Lijst gemaakt op: 29-06-2019 16:12:19

Heamiel Concours Bolsward 28 tm 30 juni 2019


Dressuur pony’s klasse B cat ABC-DE 1ste proef

Ring Baan 1
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 09:00

B/A-B/B-B/C, proef 5 (7 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Carmen BosTommyBWieringermeerruiters, PC. De214,5
     
2Margreet DirksenJumperBHanzeruiters, PC. De183
     
 
3Faulia van DalenKoopman’s FemkeBSneek, Ruitersportcentrum182
     
4Esse Van der BlesHatseflatsBWaardruiters, PC. De178
  Vader Onbekend   
5Iris VisserKlavervallei’s NabombaBPikmarruters (HSF), PC. De175
  High Flown’s Japhet   
6Benthe de JongYsselvliedt`s EmmelyBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.171,5
  HILIN JACK THE LAD   
7Sophia de KlerkFlo-joB 160
      

B/D-B/E, proef 5 (10 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Silke LagewegMashonBMorraruters (HSF), PC. De212,5
  Hoppenhof’s Shardon   
2Marrit WijniaFirenzo R.S. fan Top en TwelBHanzeruiters, PC. De208,5
  Munchhausen   
3Lana HofmanMoragBHanzeruiters, PC. De199
  Orlando   
 
4Anna De BoerBo-Gi’ s BoleroBHanzeruiters, PC. De192
  Verona’s Bo-gi   
5Laurens EversValentine’s JewelBBreimer, Stal190
     
6Aimée Van der WolfMagicBHanzeruiters, PC. De186,5
  Karlos   
7Shanna Jady MolendijkEastends Hudson Hawk CHBStoeterij Horsea183
  Brummershoeve’s Paladin   
8Merle WeistraJettyBHanzeruiters, PC. De180,5
     
9Donna De KlerkWinneyB 177,5
      
10Jannie LeijenaarFor SpectacularBHanzeruiters, PC. De170
  Martillo   
xSigrid StrikwerdaIyborkaBHanzeruiters, PC. DeNG
  Johnson   
 Elske femke PietersmaMercedesBGaasterland, PC HSVNG
  Vader Onbekend   

Terug naar de top

Dressuur pony’s klasse B cat ABC-DE 2de proef

Ring Baan 2
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 09:08

B/A-B/B-B/C, proef 6 (7 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Carmen BosTommyBWieringermeerruiters, PC. De201
     
2Faulia van DalenKoopman’s FemkeBSneek, Ruitersportcentrum194
     
 
3Esse Van der BlesHatseflatsBWaardruiters, PC. De188
  Vader Onbekend   
4Benthe de JongYsselvliedt`s EmmelyBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.187
  HILIN JACK THE LAD   
5Margreet DirksenJumperBHanzeruiters, PC. De186,5
     
6Iris VisserKlavervallei’s NabombaBPikmarruters (HSF), PC. De175,5
  High Flown’s Japhet   
xSophia de KlerkFlo-joB Vrijw
      

B/D-B/E, proef 6 (10 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Silke LagewegMashonBMorraruters (HSF), PC. De199,5
  Hoppenhof’s Shardon   
2Marrit WijniaFirenzo R.S. fan Top en TwelBHanzeruiters, PC. De196,5
  Munchhausen   
3Anna De BoerBo-Gi’ s BoleroBHanzeruiters, PC. De195,5
  Verona’s Bo-gi   
 
4Lana HofmanMoragBHanzeruiters, PC. De194,5
  Orlando   
5Merle WeistraJettyBHanzeruiters, PC. De187
     
6Shanna Jady MolendijkEastends Hudson Hawk CHBStoeterij Horsea186
  Brummershoeve’s Paladin   
7Aimée Van der WolfMagicBHanzeruiters, PC. De183
  Karlos   
8Isabelle DirksEastends Hudson Hawk CHBStoeterij Horsea181
  Brummershoeve’s Paladin   
9Donna De KlerkWinneyB 175
      
10Jannie LeijenaarFor SpectacularBHanzeruiters, PC. De166
  Martillo   
xSigrid StrikwerdaIyborkaBHanzeruiters, PC. DeNG
  Johnson   

Terug naar de top

Dressuur pony’s klasse BB cat ABC-DE 1ste en 2de proef

Ring Baan 3
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 09:00

BB/A-BB/B-BB/C, proef 1 (9 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Lian StenekerBixie ponyBBRecreatie Sport KNHS197,5
      
2Helisha BekemaAmberBBHanzeruiters, PC. De195
      
 
3Brecht JansenKingBB 193,5
      
4Marije HogeboomBixie ponyBBRecreatie Sport KNHS193
      
5Elske KroondijkBixie ponyBBRecreatie Sport KNHS193
      
6Jildau BooiBixie ponyBBOorsprong, PC. De191,5
      
7Jetske LeijendekkerWolling’s LinnettaBB 185,5
      
xMarjanne DijkstraGalantBB Vrijw
      
 Renske Van Klink (HC)Bixie ponyBBHalsbanruters, PC. De196
      

BB/D-BB/E, proef 1 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Lieke BoonstraAmigoBBHanzeruiters, PC. De194,5
      
 
2Anna Lycklema a NijeholtSennaBBHanzeruiters, PC. De193
      
3Janke TerpstraBlueBBHanzeruiters, PC. De188
      

BB/A-BB/B-BB/C, proef 2 (6 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Lian StenekerBixie ponyBBRecreatie Sport KNHS196,5
      
2Brecht JansenKingBB 192,5
      
 
3Marije HogeboomBixie ponyBBRecreatie Sport KNHS190,5
      
4Jildau BooiBixie ponyBBOorsprong, PC. De190,5
      
5Elske KroondijkBixie ponyBBRecreatie Sport KNHS187,5
      
6Jetske LeijendekkerWolling’s LinnettaBB 184,5
      
xMarjanne DijkstraGalantBB NG
      

BB/D-BB/E, proef 2 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn.
  vader   
1Lieke BoonstraAmigoBBHanzeruiters, PC. De191,5
      
 
2Anna Lycklema a NijeholtSennaBBHanzeruiters, PC. De188,5
      
3Janke TerpstraBlueBBHanzeruiters, PC. De176
      

Terug naar de top

Dressuur pony’s klasse L1/L2-M1/M2-Z1/Z2 cat ABC-DE 1ste proef

Ring Baan 7 en 9
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 09:00

L1/A-L1/B-L2/A-L2/B, proef 9/13 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Lieke BakkerWheemhoeve’s MathildeL1Hanzeruiters, PC. De65,667
  Hogeland’s Nandor   
 
2Thialda KosterSunlightL2Raerderhimrúters, PC.62,667
  High Flown’s Adrian   
3Jorien Van der ZandeBenzieL1Hanzeruiters, PC. De58,167
     

L1/D-L1/E-L1/C-L2/C-L2/D-L2/E, proef 9/13 (8 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Welmoed AgricolaKooifenne’s Big Star MBL1Hanzeruiters, PC. De64,333
  Kanshebber   
2Brecht WolfswinkelSir Kay Van CamelotL2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.62,333
  Idzard   
 
3Amarins Lycklama á nijeholtGalupyL2Morraruters (HSF), PC. De61,833
     
4Johanna PeenstraIsabeauL1Boarnruters, PC.60,833
  Evert Baptist   
5Annie SeffingaDaylightL1Raerderhimrúters, PC.60,167
  Wheemhoeve’s Zifron   
6Jildou StruiksmaKorienL1Stoeterij Horsea59,667
  Orchard D’avranches   
7Raisa KooistraHamlets MonalyseL2Waardruiters, PC. De57,500
  Vader Onbekend   
8Betty GoodijkShayennaL2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.56,667
  Winston   

M1/D-M1/E-M2/D-M2/E, proef 17/21 (9 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Saakje AttemaFernandoM1Welleruters (HSF), PC. De69,330
  Unison ‘R’   
2Fleur SchatMr. Don DiëgoM1Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.65,500
  Heidehof’s Hero   
3milika kupersZimbaM1Donia’s, PC. De64,500
  OO Seven   
 
4Famke LootsmaPrincess ViennaM1Hanzeruiters, PC. De64,000
  Baccarav Van De Corijon   
5Joyce WiegersmaAldancerM1Wieringermeerruiters, PC. De62,000
  Rash R   
6Dian TjerkstraMirabelleM1Tally-ho, PC.61,833
  Subliem’s Chico   
7Mirthe Margaretha DijkstraIsabelM2Raerderhimrúters, PC.61,830
  Orchard D’avranches   
8Jelbrich JukemaDon Camyro du BoisM2Welleruters (HSF), PC. De56,670
  Don Cremello Du Bois   
9Iris YpmaBlackM1Waardruiters, PC. De52,000
  Vader Onbekend   

Z1/D-Z1/E-Z2/D-Z2/E, proef 25/90 (2 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Denise WiegersmaBabieëcaZ1Wieringermeerruiters, PC. De60,440
  Numero Uno   
 
2Marjolein SieslingSvetlanaZ2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.56,750
  Wester Aikema’s Cedric   

Terug naar de top

Dressuur pony’s klasse L1/L2-M1/M2-Z1/Z2 cat ABC-DE 2de proef

Ring Baan 8 en 10
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 09:08

L1/A-L1/B-L2/A-L2/B, proef 10/14 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Lieke BakkerWheemhoeve’s MathildeL1Hanzeruiters, PC. De64,333
  Hogeland’s Nandor   
 
2Thialda KosterSunlightL2Raerderhimrúters, PC.61,167
  High Flown’s Adrian   
3Jorien Van der ZandeBenzieL1Hanzeruiters, PC. De56,667
     

L1/C-L1/D-L1/E-L2/C-L2/D-L2/E, proef 10/14 (8 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Welmoed AgricolaKooifenne’s Big Star MBL1Hanzeruiters, PC. De62,333
  Kanshebber   
2Annie SeffingaDaylightL1Raerderhimrúters, PC.62,000
  Wheemhoeve’s Zifron   
 
3Johanna PeenstraIsabeauL1Boarnruters, PC.61,833
  Evert Baptist   
4Brecht WolfswinkelSir Kay Van CamelotL2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.58,333
  Idzard   
5Betty GoodijkShayennaL2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.58,333
  Winston   
6Jildou StruiksmaKorienL1Stoeterij Horsea57,000
  Orchard D’avranches   
7Amarins Lycklama á nijeholtGalupyL2Morraruters (HSF), PC. De56,833
     
8Raisa KooistraHamlets MonalyseL2Waardruiters, PC. De53,333
  Vader Onbekend   

M1/D-M1/E-M2/D-M2/E, proef 18/22 (9 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Saakje AttemaFernandoM1Welleruters (HSF), PC. De68,000
  Unison ‘R’   
2Fleur SchatMr. Don DiëgoM1Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.62,833
  Heidehof’s Hero   
3Dian TjerkstraMirabelleM1Tally-ho, PC.62,500
  Subliem’s Chico   
 
4milika kupersZimbaM1Donia’s, PC. De60,167
  OO Seven   
5Famke LootsmaPrincess ViennaM1Hanzeruiters, PC. De60,000
  Baccarav Van De Corijon   
6Joyce WiegersmaAldancerM1Wieringermeerruiters, PC. De58,833
  Rash R   
7Mirthe Margaretha DijkstraIsabelM2Raerderhimrúters, PC.58,167
  Orchard D’avranches   
8Jelbrich JukemaDon Camyro du BoisM2Welleruters (HSF), PC. De55,333
  Don Cremello Du Bois   
9Iris YpmaBlackM1Waardruiters, PC. De52,167
  Vader Onbekend   

Z1/D-Z1/E-Z2/D-Z2/E, proef 26/91 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingprc.
  vader   
1Denise WiegersmaBabieëcaZ1Wieringermeerruiters, PC. De57,353
  Numero Uno   
 
2Sanne Van der MolenAnnebel BZ1Hanzeruiters, PC. De56,618
     
3Marjolein SieslingSvetlanaZ2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.54,872
  Wester Aikema’s Cedric   

Terug naar de top

Springen pony’s klasse BB-B 1ste en 2de parcours

Datum: 29-06-2019
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

B/A-B/B-B/C, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Aytra de BoerOak Forest FeliceBGaasterland, PC HSV079,5
  Vivienne’s Visions Of Freedom    
2Ciska BakkerSterloinBHeideruters, PC. De077,5
  Prins Alwin    
 
3Margreet DirksenJumperBHanzeruiters, PC. De075,5
      
4Franciska BouiusJoy BJBHsf It Bytling, PC.068,5
  Le Matsjo    
5Anne Femke De GrootGitheBJong Ut Ein, PC.565,5
  Elegant    
6Esse Van der BlesHatseflatsBWaardruiters, PC. De668,5
  Vader Onbekend    

B/D-B/E, 1e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Elske femke PietersmaMercedesBGaasterland, PC HSV073,5
  Vader Onbekend    
2Famke KoopmansNo Limit SWBTally-ho, PC.063,5
  Nightfever II    
3Marije TigchelaarKeulse Hoeve’s KittyBRaerderhimrúters, PC.473,0
  Coelenhage’s Patser    
4Stef BilderbeekHermes FeranoBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.471,0
  Vader Onbekend    
 
5Vic Van EijkZidaneBHanzeruiters, PC. De470,0
  Zodiak    
6Gerbrich De BoerLandsmaat AbbyB 466,0
       
7Marieke de JongDONALD TOTEM ST DOMIBMorraruters (HSF), PC. De465,5
  Totem Red Snow    
8Charlotte KoorenKantje’s AmarinkaBMolenwieken, PC. De861,0
  Brummerhoeve Boss    
9Iris YbemaOrchid’s DarianBMorraruters (HSF), PC. De1268,0
  Kantje’s Carlando    
xAnna De BoerEquile’s FajènB’t Haske, PC.Uit11 
  Elshofs Marnix    
 Wybrig De BoerYoung Winsome’s AliciaBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Uit11 
  De Mensinghe’s Rinaldo    
 Brecht WolfswinkelSir Kay Van CamelotBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Uit2 
  Idzard    
 Inge HoeksmaRomyBMarruters, PC. DeUit2 
      
 Raisa KooistraHamlets MonalyseBWaardruiters, PC. DeUit2 
  Vader Onbekend    
 Sanne GroenewegHamlet’s Lemon-PeiBBucephalus, PC.NG 
  Kantje’s Carter    

B/A-B/B-B/C, 2e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Aytra de BoerOak Forest FeliceBGaasterland, PC HSV079,5
  Vivienne’s Visions Of Freedom    
2Ciska BakkerSterloinBHeideruters, PC. De078,0
  Prins Alwin    
 
3Margreet DirksenJumperBHanzeruiters, PC. De075,5
      
4Esse Van der BlesHatseflatsBWaardruiters, PC. De073,0
  Vader Onbekend    
5Franciska BouiusJoy BJBHsf It Bytling, PC.866,0
  Le Matsjo    
6Anne Femke De GrootGitheBJong Ut Ein, PC.1263,0
  Elegant    

B/D-B/E, 2e parcours (13 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Marije TigchelaarKeulse Hoeve’s KittyBRaerderhimrúters, PC.075,5
  Coelenhage’s Patser    
2Elske femke PietersmaMercedesBGaasterland, PC HSV073,5
  Vader Onbekend    
3Famke KoopmansNo Limit SWBTally-ho, PC.071,0
  Nightfever II    
4Stef BilderbeekHermes FeranoBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.471,0
  Vader Onbekend    
 
5Marieke de JongDONALD TOTEM ST DOMIBMorraruters (HSF), PC. De466,0
  Totem Red Snow    
6Charlotte KoorenKantje’s AmarinkaBMolenwieken, PC. De465,5
  Brummerhoeve Boss    
7Laura Van AsperenJasmin de la FleurBHanzeruiters, PC. De465,0
  Vader Onbekend    
8Brecht WolfswinkelSir Kay Van CamelotBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.463,5
  Idzard    
9Iris YbemaOrchid’s DarianBMorraruters (HSF), PC. De872,5
  Kantje’s Carlando    
10Vic Van EijkZidaneBHanzeruiters, PC. De1270,0
  Zodiak    
xWybrig De BoerYoung Winsome’s AliciaBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Uit2 
  De Mensinghe’s Rinaldo    
 Inge HoeksmaRomyBMarruters, PC. DeUit2 
      
 Raisa KooistraHamlets MonalyseBWaardruiters, PC. DeUit2 
  Vader Onbekend    
 Sanne GroenewegHamlet’s Lemon-PeiBBucephalus, PC.NG 
  Kantje’s Carter    

BB/A-BB/B-BB/C, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Ciska BakkerPolarisBBHeideruters, PC. De072,5
       
2Silke LobsteinDancerBBHanzeruiters, PC. De069,0
       
 
xTineke Siegrid BoumaHenswoudes YasinBBBoarnruters, PC.Uit2 
  Planteels leonardo    
 Nynke OostenveldBixie ponyBBRecreatie Sport KNHSUit2 
       
 Lian StenekerBixie ponyBBRecreatie Sport KNHSUit2 
       
 Ylse de JongGerritBBMorraruters (HSF), PC. DeUit2 
      
 Helisha BekemaAmberBBHanzeruiters, PC. DeNG 
       

BB/D-BB80/E, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Inez HuismanJettyBBHanzeruiters, PC. De068,5
      
2Jannie LeijenaarFor SpectacularBB80Hanzeruiters, PC. De861,0
  Martillo    
 
xEsther VrolijkFleurBB Uit2 
       
 Sarah Poelma – TapIlonkaBBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Uit9 
  Orchard Boginov    
 Isabelle DirksEastends Hudson Hawk CHBBStoeterij HorseaUit2 
  Brummershoeve’s Paladin    
 Stef BilderbeekHermes GijsBB80 Uit2 
       

BB/A-BB/B-BB/C, 2e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Silke LobsteinDancerBBHanzeruiters, PC. De071,0
       
2Ciska BakkerPolarisBB 070,5
       
 
xTineke Siegrid BoumaHenswoudes YasinBBBoarnruters, PC.Uit2 
  Planteels leonardo    
 Nynke OostenveldBixie ponyBBRecreatie Sport KNHSUit2 
       
 Lian StenekerBixie ponyBBRecreatie Sport KNHSUit2 
       
 Ylse de JongGerritBBMorraruters (HSF), PC. DeUit2 
      

BB/D-BB80/E, 2e parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
  vader    
1Anna De BoerEquile’s FajènBB’t Haske, PC.068,0
  Elshofs Marnix    
2Gerbrich De BoerLandsmaat AbbyBB 066,0
       
3Jannie LeijenaarFor SpectacularBB80Hanzeruiters, PC. De065,5
  Martillo    
 
4Laurens EversValentine’s JewelBB80Breimer, Stal063,5
      
5Stef BilderbeekHermes GijsBB80 766,0
       
6Inez HuismanJettyBBHanzeruiters, PC. De1965,5
      
xEsther VrolijkFleurBB Uit2 
       
 Sarah Poelma – TapIlonkaBBSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Uit9 
  Orchard Boginov    
 Laura Van AsperenJasmin de la FleurBB80Hanzeruiters, PC. DeUit2 
  Vader Onbekend    

Terug naar de top

Springen pony’s klasse L cat ABC-DE en M/Z cat CDE 1ste en 2de parcours

Datum: 29-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

L/A-L/B, 1e parcours (0 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
  vader      
xEline DijkstraCuppers SarahLGaasterland, PC HSVNG   
  Cuppers Rockefeller      

L/C-L/D-L/E, 1e parcours (20 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
  vader      
1Denise MulderLizzyLTjongerruiters, PC. De069,45033,23
        
2Jisca JonkerToesta KLHanzeruiters, PC. De073,99038,13
  Berkhof’s Higgledy Piggledy      
3Welmoed AgricolaKooifenne’s Big Star MBLHanzeruiters, PC. De068,83041,72
  Kanshebber      
4Mieke BiesmaNoaLMarruters, PC. De073,04437
  Esse Golden Bigwig      
5Sigrid KramerAdoraLWelleruters (HSF), PC. De065,46438,34
  Jacodi’s Bo’s Barclay      
 
6Aline De JongArankaLLytse Fjildruters Hemrik E.o., PC. De178,68  
        
7Shanna VisserKanzalonLBurcht, PC. De464,05  
  Kanshebber      
8Iris YpmaBlackLWaardruiters, PC. De468,37  
  Vader Onbekend      
9Amy MacdonaldWazimuthka K ZLSneek, Ruitersportcentrum470,32  
  What A Kashmir K      
10Lotte WeersmaBjörkaLNieuw Leven, PC.872,73  
        
11Anna-Hilde HovengaRebeccaLMolenwieken, PC. De872,87  
        
12Anna maaike BergsmaRumbaLHjouwer (HSV), PC. De877,92  
        
13Wiepkje Van der WalLadywoodLGaasterland, PC HSV980,1  
  Belchford Arthog      
14Saakje AttemaFernandoLWelleruters (HSF), PC. De1264,58  
  Unison ‘R’      
15Danique VeenstraPintoLHsf It Bytling, PC.2067,72  
  Vader Onbekend      
xLara sophie VolbedaVingino StarLWaldruters, PC. DeUit11   
  Vader Onbekend      
 Ilona RisseladaRomantic BountyLTrynwâlden, PC.Uit2   
  Romantic Popcorn      
 Annie HaanElineLHsf It Bytling, PC.Vrijw   
  Vader Onbekend      
 Sanne Van der MolenAngels Ditch AdrienneLHanzeruiters, PC. DeVrijw   
  Young Winsome’s Adrian      
 Linde BulthuisElectric’s LomaLSneek, RuitersportcentrumVrijw   
  Marlon      
 Janniek WiersmaDjaroLTally-ho, PC.NG   
        

L/A-L/B, 2e parcours (0 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
  vader      
xEline DijkstraCuppers SarahLGaasterland, PC HSVNG   
  Cuppers Rockefeller      

L/C-L/D-L/E, 2e parcours (19 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
  vader      
1Welmoed AgricolaKooifenne’s Big Star MBLHanzeruiters, PC. De058,62  
  Kanshebber      
2Denise MulderLizzyLTjongerruiters, PC. De059,56  
        
3Amy MacdonaldWazimuthka K ZLSneek, Ruitersportcentrum068,12  
  What A Kashmir K      
4Anna-Hilde HovengaRebeccaLMolenwieken, PC. De454,03  
        
5Sigrid KramerAdoraLWelleruters (HSF), PC. De455,78  
  Jacodi’s Bo’s Barclay      
 
6Saakje AttemaFernandoLWelleruters (HSF), PC. De458,42  
  Unison ‘R’      
7Anna maaike BergsmaRumbaLHjouwer (HSV), PC. De459,23  
        
8Mieke BiesmaNoaLMarruters, PC. De461,55  
  Esse Golden Bigwig      
9Shanna VisserKanzalonLBurcht, PC. De463,26  
  Kanshebber      
10Danique VeenstraPintoLHsf It Bytling, PC.470,37  
  Vader Onbekend      
11Annie HaanElineLHsf It Bytling, PC.863,19  
  Vader Onbekend      
12Lotte WeersmaBjörkaLNieuw Leven, PC.872,34  
        
13Linde BulthuisElectric’s LomaLSneek, Ruitersportcentrum875,95  
  Marlon      
14Sanne Van der MolenAngels Ditch AdrienneLHanzeruiters, PC. De877,36  
  Young Winsome’s Adrian      
15Aline De JongArankaLLytse Fjildruters Hemrik E.o., PC. De1084,94  
        
16Wiepkje Van der WalLadywoodLGaasterland, PC HSV1263,42  
  Belchford Arthog      
17Jisca JonkerToesta KLHanzeruiters, PC. De1292,46  
  Berkhof’s Higgledy Piggledy      
xIlona RisseladaRomantic BountyLTrynwâlden, PC.Uit2   
  Romantic Popcorn      
 Lara sophie VolbedaVingino StarLWaldruters, PC. DeVrijw   
  Vader Onbekend      
 Janniek WiersmaDjaroLTally-ho, PC.NG   
        

M/C-M/D-M/E-Z/C-Z/D-Z/E, 2e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
  vader      
1Denise MulderBonne FemmeMTjongerruiters, PC. De064,7  
  Carlo      
2Joyce WiegersmaAldancerMWieringermeerruiters, PC. De070,52  
  Rash R      
 
3Jan De BoerPepperMMarruters, PC. De073,87  
  Kantje’s Carlando      
4Shanna VisserMarcha LalanMBurcht, PC. De464,47  
  Brandy Xlll      
5Denise WiegersmaBabieëcaMWieringermeerruiters, PC. De467,64  
  Numero Uno      
6Sigrid SwartTwilightMMarruters, PC. De469,3  
  Elberton      
7Jan De BoerKantje’s FreekZMarruters, PC. De476,25  
  Oosterbroek Francois      
8Dominique JanssenZorroMKwintoruiters, PC. De790,92  
  Jasper      
xJente GroenewegIlas v.d. BurgthoeveMBucephalus, PC.NG   
  ORCHID’S NICOLAI      

M/C-M/D-M/E-Z/C-Z/D-Z/E, 1e parcours (8 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
  vader      
1Denise WiegersmaBabieëcaMWieringermeerruiters, PC. De074,56038,81
  Numero Uno      
2Jan De BoerPepperMMarruters, PC. De074,56039,39
  Kantje’s Carlando      
 
3Denise MulderBonne FemmeMTjongerruiters, PC. De069,27433,46
  Carlo      
4Joyce WiegersmaAldancerMWieringermeerruiters, PC. De076,31550,69
  Rash R      
5Jan De BoerKantje’s FreekZMarruters, PC. De478,12  
  Oosterbroek Francois      
6Shanna VisserMarcha LalanMBurcht, PC. De792,69  
  Brandy Xlll      
xDominique JanssenZorroMKwintoruiters, PC. DeUit1   
  Jasper      
 Sigrid SwartTwilightMMarruters, PC. DeUit1   
  Elberton      
 Jente GroenewegIlas v.d. BurgthoeveMBucephalus, PC.NG   
  ORCHID’S NICOLAI      
 Iris YpmaBlackMWaardruiters, PC. De    
  Vader Onbekend      

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)